Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán Dr. Pap Károlyról...

Nyíregyházán Dr. Pap Károlyról van valakinek tapasztalata? Mennyire gondos, jól kezel-e, mindenre odafigyel-e, ami a babát illeti, mennyibe kerül a magánrendelés és a szülés?

Figyelt kérdés
Ha ő nem jó, kit ajánlanátok Nyíregyházán? esetleg Debrecenben?
2010. febr. 26. 10:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki nem ismeri?
2010. febr. 26. 15:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma beszéltem több kismamával is akik hozzá járnak és nagyon dícsérték! Bocsi, de többet nem tudok segíteni! Én Leskó Tiborhoz járok, nagyon szimpatikus!
2010. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hozzá járok első perctől, ő az első nőgyógyászom. Most 18 hós a kisfiam akit nála szültem, császározott, szerencsére, és most vagyok 22 hetes kismama. Csak ajánlani tudom, nagyon kedves, aranyos, mindenre odafigyel és minden kérdésedre válaszol. Én ha meglátom is már megnyugtat. És ez a lényeg! 100%-ig bízom benne.

10.000 ft egy magánrendelés.

www.koranyirendelo.hu itt be is tudsz hozzá jelentkezni.

Már kismama vagy, vagy csak most próbálkoztok?

2010. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 hetes vagyok, most hozzá mentem az SZTK-ba, engem is megnyugtat. És a szülés levezetését mennyiért vállalta?
2010. márc. 1. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem kérdeztem meg tőle, hogy mennyit kér, az olyan furin jönne ki, ő meg természetesen nem mondott semmit.

Annyit adtam amennyit gondoltam, én 100.000 Ft-ot adtam, bár sok volt, mert ahogy hallottam, olyan 60-70 körül mondták, hogy adnak, de én ennyit gondoltam ki, hogy ha mindennel meg leszek elégedve akkor ennyit adok.

2010. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2010. márc. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!