Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamak hogy vagytok?

35 hetes kismamak hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Hogy megy az alvas, mert nekem nagyon nehezen. Hogy altok a babakelengyevel?? Nekem mar minden megvan egy ket aprosag hianyzik.
2015. máj. 27. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pénteken leszek 35 hetes.már nagyon várom a végét.minden bajom van.igaz két napja egész jól alszom de előtte szinte semmit nem aludtam napok óta.fáj a hátam,eg a torkom,nem kapok levegőt.ez sz idő meg teljesen kikészít.sokszor szédülök,ájulásérzetem van,keményedek.nekem még kel papucs,hálóing,babának pelus meg popsikrém.jövőhéten bekészítem a kórházi cuccot meg berendezem a kiságyat.még most hétvégén át rendezzük a szobát.nemtudom másnak is ennyi baja van vagy csak én vagyok nyámnyila?!az első terhességet meg se éreztem ezzel most minden bajom van.első fiú most kislány lesz.de már türelmetlen vagyok.boldog babaváást és jó egészséget minden kismamának
2015. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kicsit rosszul. hányok van hogy éjjel is. nagyon fáj a derekam. ég a gyomrom. második baba kisfiú, az elsővel semmi problémám nem volt.alvás 9től éjjel 2ig megy onnantól fent vagyok. baba kelengye: minden megvan kivéve a popsikrém.

nagyon megvisel ez az idő, de már nincs sok hátra.

és alig várom a találkozást a babyvel:):)

2015. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is elso terhessegem kislany lessz. :) mi is mar nagyon varjuk a babocat.. Nemsok van mar kitartas mindenkinek :)
2015. máj. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!