Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamák hogy vagytok?

6 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Voltatok már orvosnál?Mit látott?Van már valami tünetetek?
2015. máj. 28. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
5h+1nap! Szurkál a petefészkem meg délelöttönként hányinger de nem vészes étvágyam nem túl sok, mellem érzékeny de ezeket leszámítva minden oké! Pont egy hét múlva indulok dokihoz kíváncsi leszek!! Nálad mizujs??
2015. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a héten voltam orvosnál.6 hetes a babám 6mm és már vert a pici szíve <3 tüneteim nem igazán vannak még melleim fájnak de már nem olyan erősen és talán a görcsöles is elmúlik lassan
2015. máj. 28. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 6+4, dokihoz pont egy hét múlva megyek, kezdek izgatott lenni, már várom a vizsgálatot és remélem minden rendben lesz. a hasam fájdogál, na meg a folyamatos fáradság bár ez nem újkeletű az izgàga 16 hónaposom mellett 😃
2015. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok.

Én Kedden voltam dokinál akkor voltam 5 hetes 2 napos 8 mm-es petezsákocskát látott :) Tünetek pici mellfeszülés,na meg most délben kezdett el fájni a hasam meg a hüvelyebe is szúrkálgat.

2015. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kávétejszín ***** válasza:

6+5 hetes, baromira hányingerem van, nem bírok semmit enni, ráadásul ez egész nap kitart.

Második baba, a másfél éves lányom még szopizik, amikor mindig rettenetesen fájnak a melleim.

Jó lenne már a hányingeres időszakon túl lenni, az előző terhességemnél csak esténként voltam rosszul.

Dokinál 26.-án voltam, látott petezsákot is, és benne a babót is. Szívhangot nem mondta még 100%-ra, de azt mondta, biztosan nem üres az a petezsák. :)

És Te, kedves kérdező? :)

2015. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!