Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek mitől lehet?

Ez szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok. És amikor a kismanóm mozog már többször is előfordult , recsegő hangot hallottam.. Ez mitől lehet? Ez a hang tényleg az, ahogy mozog, vagy épp hozzá ér valamimhez??.. Nem akarom, hogy hülyének nézzetek, de én még ilyenről nem hallottam és olyan furcsa... Veletek nem történt ilyen?!
2015. máj. 29. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Velem már hetek óta előfordul, itt is tettem fel kérdést, igazából vannak egy-ketten, akik hallottak ilyet,és azt mondták, hogy miután megszületett a pici, utána sokáig ropogott keze-lába.Remélem tényleg erről van szó, mert végülis megmondani senki nem tudta, sőt, volt olyan, akit még az orvos is hülyének nézett. :S

Most éppen én is azért nem tudok aludni, mert felkeltem pisilni, és mikor visszafeküdtem,akkor egymás után vagy 4x roppant egy nagyot valami (közben pici ficánkolt), és rettegek, nehogy a burok repedt meg, aztán folyni fog a vizem. 32 hetesen nagyon nem kéne neki.

2015. máj. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez volt az én kérdésem.
2015. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pontosan ugyan ez van nálam is .. én is aggódom , de ugyanúgy ficánkol mint eddig ez mindig megnyugtat . Remélem tényleg "normális":) . Egy hete voltam dokinál , megvizsgált, azt mondta minden rendben. Ha a burok repedne akkor azt látná ,nem.?

köszi a válaszodat!! :))

2015. máj. 31. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem látná. Meg nekem már jópár hete van ez a kattogás, azóta voltam már kétszer ultrahangon, szerencsére a magzatvíz átlagos, így az nem szivárog. Én a csontjai miatt aggódok. Tudom hülyeség, de ha el lenne törve,aakkor az látszana az ultrahangon ugye?meg gondolom akkor nem nőne neki rendesen, ha törött lenne, nem? Jajj,ez olyan rossz. Amúgy te egy nap többször is hallod?
2015. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen , uh -n azt észrevennék. hát akkor nem is nagyon ficánkolna szerintem. Van, hogy egy nap 1-2x, de van , hogy napokig nem.
2015. máj. 31. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így van. Van, hogy napokig nem hallom,majd utána igen, de akkor egy nap többször is. Most meg elkezdtett kinyílni a méhszájam, így sokat fekszem, meg idegeskedem, és sokkal jobban figyelem is,ha meg meghallom,akkor meg még emiatt is idegeskedem. Jajj,még minimum 4hét kéne egyben, de remélem jó hamar el fog telni.Amúgy te hogy vagy? Te nem szoktál görcsölgetni?nekem lassan már mindenem fáj, sokszor keményedek, szörnyen szorulásos vagyok, és ha nem tudok produkálni, vagy nem annyit mint kéne, akkor kicsit görcsölget az alhasam.
2015. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem a derekam fáj egyre gyakrabban , meg a magzatmozgások is kellemetlenebbek néha már , nem tudok csak a jobb oldalamon aludni .. más probléma nincs
2015. máj. 31. 17:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!