Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig tart az alhasi...

Hanyadik hétig tart az alhasi és a fenékbe szurkáló kis fájdalom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de szerintem egyre csak rosszabb lesz az ilyesmi.
2015. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért, vége lesz a 9 hónap alatt?
2015. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Neked vannak ilyen jellegű panaszaid?

Van akinek semmi baja.

2015. máj. 30. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, vannak, de az eddigi tapasztalataim szerint itt minden csak még kellemetlenebb lehet, nyilván a végén hatalmas pocakkal lesz még ezer másik kellemetlenség is mellette. 18 hetesen kezdtem érezni enyhe szurkálásokat hüvelybe, már most egyre többször és végbélbe is érzem néha. A hasam meg az elején picit feszült, az se lett jobb, sőt..

23 hkm

2015. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, szórol szóra ugyan azt írhatom amit az első. Néha tényleg nagyon rémisztő, főleg hogy nem tudom mi a normális.

22 hkm

2015. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtató amit írtatok,hogy nem én vagyok egyedül. Nekem még hozzá a hasam is borzasztóan puffad,főleg ha állok.Ha fekszem, akkor nincs puffadás.Szerintem állás közben minden belső szervem jól előrenyomul,pedig még csak nem is eszem sokat.
2015. jún. 1. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, az is ismerős :-D meg nekem sz utóbbi időben, ha élesztős ételt eszem, vagy hüvelyeset... Brrrrr olyan mintha szét akarna durranni, és görcsöl is.

Hányadik hétben vagy kedves kérdező?

2015. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 16.hétben vagyok.De ha eszem, annyira felpuffadok hogy még többnek látszom. Mire rájöttem hogy miért görcsöl ide oda, el telt egy kis idő, addig meg mindenféle rossz dologra gondoltam.Az elején meg végig feszített alul a hasam,míg ki nem emelkedett a méh egy kicsit a kismedencéből.Addig kiegyenesedve csak párnával a hasamon tudtam aludni.Ha ettem, meg olyan volt, mintha valami öv lenne kihúzva a szeméremcsontom felett közvetlenül, és nagyon feszített.
2015. jún. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!