Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Foltos lehet ettől a babám?...

Foltos lehet ettől a babám? Vagy lehet valami baja ettől?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülye kérdés. Már nem bánnám ,ha meg lenne a picur és látnám ,hogy makk egészséges. Az is lehet ,hogy már tl parázom a dolgot.De megkérdezem .Ki ültem az udvarra a padra ,nagyon forró volt ,oda sütött a nap.Igaz nem sokáig ültem ott,pár percig,de azt éreztem hogy felmegy a forróság a hüvelyembe...... Sok idős nénikétől hallottam ,hogy ha anyuka megüti vagy megégeti magát az meglátszik a picin. Hát ez majdnem olyan volt ,mintha megégettem volna magam :( ( nagyobbik fiam, arcán van egy fehér folt...igaz ez nyáron látszik jobban mikor barnul az arca. Én azt gondoltam ,hogy attól van ,mert terhesen forró párna megsütötte a hasam.Na ezt ne kérdezzétek ,hogy mit keresett a hasamnál a forró párna ..... Akkor ezek szerint ,lehet hogy hiszek a babonákban ?? Vagy lehet nem is attól lett a fehér folt.) Igaz ,most nem a hasam sütöttem meg .........de ettől lehet foltos a babám bőre ????? ( Tudom,már most tényleg mindentől parázok , nem bánnám ,ha már a kezembe lenne.)
2015. jún. 3. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezek az aranyos, kedves, idős nénik azt is vallják, hogy a gyereknek nem nő ki a foga, ha meglátja magát a tükörben, meg ha hisztis, akkor szemmel verték, és ha sok répát eszik az anyuka, akkor a babának narancssárga lesz a foga (persze, csak ha nem látja meg magát a tükörben, mert akkor, ugye, nem lesz foga).


El ne hidd már ezt a baromságot.


Mindig lesz olyan, aki bizonygatni fogja, hogy hát náluk mégis ez volt, de hidd el, max. véletlen egybeesés, de semmiképpen sem következik egyik a másikból.


A múltkor volt egy szolizós terhes, aki kapott hideget-meleget, ott is volt olyan válaszoló, aki azt írta, rendszeresen szolizott terhesen, de egyik se írta, hogy a baba néger lett volna ennek eredményeképpen.

2015. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ne haragudj, kedves Kérdező! De ez nagyon kikívánkozik belőlem: NAGY AZ ISTEN ÁLLATKERTJE!
2015. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ilyen baromságot még nem hallottam...


a fiadnak nem attol lett foltos az arca, mert ....és nem is attol, mert egy doglott macskát láttál az ut szélén.


nem semmi mennyire babonás vagy...

2015. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nehét erre a kérdésre nem bántot irni....
2015. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen .a nap melege bekúszik a hüvelyedbe és égés foltot hagy a babán....

ezt ugye te sem gondolod komolyan ugye?

2015. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem h,lehet ilyen kérdést kiirni 😳
2015. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez egy hatalmas marhaság. Olvass inkább értelmes oldalakat, és hagyd a buta babonákat
2015. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem is sok mindennel ijesztgetnek,és sok a babonás ember. :D én 7 hónapos vagyok de már ezerszer beütöttem magam ide-oda.. Ez elkerülhetetlen szerintem. Az ujjamat is vágtam már el,a rózsabokor is szinte mindennap megszúr,kezem néha tele van kis sebekkel. Ha tényleg meglátszana a babán akkor szegény kék zöld foltosan és sebesen jönne a világra de én ezekben nem hiszek
2015. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szépen kérlek ülj le (de vigyázz, ne legyen a szék forró! :D), olvasd el még egyszer amit leírtál, és gondold végig józan paraszti ésszel.
2015. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy van!

Az afrikai gyerekek is azert barnak, mert az anyukajuk sokat volt terhesen a forro napon. A sok-sok folt vegul teljesen beteritette a magzatokat.

2015. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!