Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinál az orvos, ha nem...

Mit csinál az orvos, ha nem jò a flowmetria eredménye?

Figyelt kérdés

Jövő hét keddre hìvtak vissza àramlàsvizsgàlatra mert ma nem volt tùl jò az nst. Mire szàmìtsak?

37 hetes vagyok


2015. jún. 4. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem megcsászározott. De szerintem totál esetfüggő.
2015. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beindítják a szülést, vagy ha nagyon rossz az eredmény, akkor azonnal megcsászároznak.
2015. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37 hetesen már ugyanolyan eséllyei vannak a babának, mintha időre születne, úgyhogy ilyenkor nem tökölnek, vagy szülésindítás vagy császár, attól függően, hogy mennyire súlyos a helyzet.
2015. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor nem èrtem, miért vàrnak vele keddig. Nincs veszélyben addig is a baba?
2015. jún. 4. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, miért várnak vele ha nem jó az nst? Nálunk egy kismamának nem volt jó valami a pici szivhangjával és azonnal vitték a műtőbe. Nekem is volt, hogy nem nagyon mocorgott (csak lusta volt szerencsére), de a dokim háromszor ismételtette meg velem az nst, és azt mondta, hogy nem mozog, megcsászároz. Sőt, ha nem jó az nst, azonnal küldtek flowmetriára.

Fogadott dokid van?

2015. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen. Fogadott dokim van. Ma amikor mondta a keddet még ùgy fel sem fogtam. Csak itthon jöttem rà, hogy akkor miért kell vàrni. Amùgy mozgolódik a baba. Csak az a baj hogy az èn pulzusom nagyon magas ès ìgy a babáé is az. Ez làtszott az nstn.
2015. jún. 4. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha fogadott dokid van, aki ráadásul elvileg foglalkozik is Veled, akkor elég gáz, hogy csak jövő héten hivott be. De ő tudja, csak orvos... :)

A pulzusod nem biztos, hogy a babaéra is hatással van, nekem egész terhesség alatt nagyon magas volt, a kislányomé viszont szépen 140-es mozgott minden uh-n és nst.

2015. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sok volt a pulzusom, mert izgultam a vizsgálatokon, de a babám pulzusa sosem volt magas, mindig jó volt neki, nem hiszem hogy befolyásolja, hisz neki alapból is magasabb, duplája mint egy felnőtté, sőt még magasabb is, ugye van hogy 160 meg felette ha mozog.A tiéd biztos nincs ilyen magas azért.
2015. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!