Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes vagyok. Hány hetesen...

14hetes vagyok. Hány hetesen kezd el rendesen látszódni a poci? Én elég vékonyka vagyok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a 20. hét tájékán. Addig maximum egy kiadós ebéd elfogyasztójának tűntem.


33h km

2010. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is vékonyka vagyok, kb 14 hetesen kezdett el nőni a pockom, a 20.hétre már egyáltalán nem tagadhattam le, hogy babát várok. Bár épp akkor nyár volt, egy szál szűk topban simán látszott 14.hét fölött is, hogy terhes vagyok és nem puffadt.
2010. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vékonyaknak előbb látszik. Nekem is 14. hét körül már simán látszott, hogy nem csak jól bekajáltam, hanem babás vagyok. :-) Ez azóta is így van. Szinte minden plussz súly a hasamra ment. Már alig bírom el. :) 32 hetes km
2010. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

En vekony vagyok es magas. Most szuletett a masodik babam, mindket terhessegnel keson latszott a pocim, ugy, hogy idegenek eszrevegyek az allapotom, illetve amikor mar latszott, akkor is kicsinyeltek. Viszont az volt az elonye, hogy vegig fitt maradtam, szules utan hamar visszahuzodott a hasam, csak ahhoz kell ido, hogy az allaga is a regi legyen.

Ez a 2. pocakom kepekben:

9-19. heten [link]

21-28. heten [link]

33-37. heten [link]

40. heten [link]

Szules utan 1 hettel [link]

2010. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.nekem 16 hetesen kezdett el látszani.
2010. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!