Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat mozog a baba, akkor...

Ha sokat mozog a baba, akkor az azt jelenti, hogy kap elég oxigént és az áramlás is jò?

Figyelt kérdés

Holnap megyek àramlàsvizsgàlatra. De nagyon aggòdok, hogy nehogy kevés oxigènt kapjon addig is a baba mìg kiderül hogy minden rendben van e.

37 hetes vagyok


2015. jún. 8. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A mozgás mindenképp jót jelent. Ha nem jutna neki elég oxigén, megindítják a szülést, 37 hetesen már koraszülött sem lenne. De miért lenne bármi baj? Ilyeneken ne agyalj! Hamarosan melletted szuszog majd :)
2015. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azèrt aggòdok mert ha eleve hìvtak àramlàsvizsgàlatra, akkor csak van valami. Csakhogy mèg a mùlthéten merült fel, hogy meg kellene nèzni ès csak holnapra kaptam időpontot. Félek hogy késő lesz.
2015. jún. 8. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Mozog, jelzi, h ott van, jól van. A bal oldaladon feküdj, az állítólag jó a magzatnak oxigén tekintetében is. Én is minden vizsgálat előtt parázok, h minden rendben van-e. De ő már kint is bőven életképes lenne, lazíts és gondolj pozitívan a babádra :)
2015. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig en is azt hittem, hogy a mozgas csak jot jelent.

De a napokban olvastam, hogy ha ugy erezzuk, hogy 'vergodik', akkor lehet, hogy szorul a koldokzsinor.

Azota fraszban vagyok. Honnan tudjam, hogy csak nagyon aktiv vagy mar vergodik???


30 hkm

2015. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vergődik? Szerintem nem is kellene tudnod, milyen az... Amúgy megfulladni ugye nem tud, más baja nem lehet a feszülő-tekeredő köldökzsinórtól, meg elmozog. Én forogni szoktam, bal oldalamról jobbra, egy perc múlva vissza, ha érzem h "nyomjuk egymást".
2015. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!