Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdett el...

Nektek mikor kezdett el hirtelen látványosan nőni a pocakotok?

Figyelt kérdés

én most vagyok 20. hétben, de aki lát, mindenki el van ájulva hogy "jól kikerekedtem ám"...

az elmúlt 2-3 hétben tényleg szépen gömbölyödök, de már már annyit emlegetik, hogy azon jár az eszem hogy tényleg túl nagy a hasam ahhoz képest hogy 20. hétben járok?

Ti voltatok így?

első baba lesz.

(ha érdekel, privátba tudok képet küldeni )



2015. jún. 8. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kuldj fotot!
2015. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elküldtem!
2015. jún. 8. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is.
2015. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldj fotót
2015. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magamon 19 hetesen kezdtem látni és csak 23 hetes koromra lett feltűnő. Ehhez képest a tied biztos hogy nagyobb, ha 20 hetesen észrevehető. :)

Rokonomnak 22 hetesen szép nagy pocija volt, nekem jó ha 30 hetesen lesz akkora, mint az övé akkor.

Egyébként engem is érdekel a pocid. :)

2015. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj légyszi, én 22 hetes vagyok, és szerintem olyan 16. héten kezdett el látványosabb lenni. Nekem is elő baba :)
2015. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 22.héten kezdett el növögetni de mára már hatalmas és mindneki azt kérdezi hogy ikreket várok-e? :D 29 hetes kismama :)
2015. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24. héten,de onnantól rohamosan, előtte max az látta ki tudta hogy babát várok.
2015. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!