Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesek mutattok képet a...

16 hetesek mutattok képet a pocakotokról?

Figyelt kérdés
nagyon kíváncsi vagyok kinek mekkora ennyi idősen.
2015. jún. 8. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőtt még 16 hetesen.
2015. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vacsora után, kinyomott hassal így nézek ki. Reggel sokkal laposabb. [link]

Azt hittem, most előbb fog látszani, mert második gyerek. Pont ma 16 hetes.

2015. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úr isten, hát én nem tudom velem mi van, de ha kiengedem olyan mintha nem is tudom hány hónapos lennék már. ekkora puffadás nem létezik mint ami nekem van, de akkor mi ez ?
2015. jún. 8. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szerintem az enyém extra kicsi, ilyen fajta vagyok. Az előző gyerekem is elbújt valahol a medencémben annyira, hogy sokan még mindenórás koromban is azt hitték kb. 5 hónapos terhes vagyok.
2015. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha reggel is nagyobb, akkor nem puffadás. De ha reggel lapos, akkor az.

Ha nem az, mondjuk a baba még lent van (azt hiszem köldök alatt 4 ujjal van a méh teteje) de szépen rendezi át a hasűrt, így látszhat a terhesség is már akár.

2015. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
reggel is ugyan akkora ha kiengedem, mint este. de a nagy részét be tudom húzni.
2015. jún. 8. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen a képen, amit itt valaki küldött nem egy pasi van?? Bocs, de ezen én nem látok semmit. Képet most nem tudok küldeni, e 3 nap múlva leszek 16 hetes és elég észrevehető pocakom van.
2015. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehe, pasinak még nem néztek. De azért a nunimat és a meztelen cicimet nem fogom belefotózni a képbe, hogy elhiggyétek nem férfi vagyok (már bocs).:-) Amúgy azóta elpasszoltam a 18. hetet és azóta sem látszik semmi (viszont a pocakban mocorog és már 200 gramm a lányom).

18+5 hetes kismama és 27 hós kislány anyukája.

2015. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásnak szántam, csak olyan fura volt, ebből a szemszögből olyan férfiasnak tűntél a képen :D Bocsiii...Én 15+5 vagyok ma, még nem érzek mocorgást. Remélem hamarosan fogok :)
2015. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!