Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mimden...

6 hetes terhes vagyok. Mimden rendben van?

Figyelt kérdés
1 hete voltam dokinal,csinalt huvely uh.t es egy 15mm-es petezsakot latott embrioteg nem... a mehanyalkahartya vastagsagat nem os nezte... vagy legalabbis nem irta le a papirra... annyit irt,hogy terhesseg bizonyitott es h 5 hetes,azt mondta h 2 het mulva menyjek vissza es akkor mar ha latszani fog elo embrio akkor mehetek a vedonohoz stb... ez egy ritka bunko orvos.... nem is hozzaegyek vissza. 17.en van idopontom. Szerintetek addigra latszani fog a baba? Minden rendben van? Ugyanazok a tuneteim iszonyatos hanyinger,allandoan alszok,es csak sos eteleket kivsnok es fanyar uditoket... elotte imadtam a csokit gumi cukrot... de mostmar nem eszem meg... A teszteim is nagyon eros pozitivak tegnap is csinaltam egybol kijott 2 eros csik... szerintetek nyugodt lehetek??

2015. jún. 9. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz, és igen, válts orvost.
2015. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs miért idegeskedni. Ha nem szimpatikus a dokid, jobb is, ha még most az elején lecseréled.
2015. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 mm-es petezsák jó, nyugalom. Igen, 17-re látszani fog. :)
2015. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azota 9es fel honapos a kislanyom!! Es epp alszik :)
2016. nov. 3. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!