Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye minden rendben a babával?

Ugye minden rendben a babával?

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam orvosnál,CRL 6mm,jó szívhang... Legközelebb 12hetesen kell mennem.Aggódom mert a mell érzékenységem nagyjából elmúlt,tudok rajta feküdni.hányingerem nem igazán volt max 2 nap összesen.Ma csináltam egy tesztet megnyugtatásképp de halványabb mint amit utoljára csináltam.Volt már egy vetélésem ezért félek annyira, hogy ennyire tünetmentes vagyok.Görcs, vérzés nem jelentkezett.Remélem minden rendben vele.Voltam vérvételen azt mondták jó az eredményem de.még nem kaptam

Meg.Járt valaki így?


2015. jún. 10. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokadszorra is: nem kell terhességi tüneteknek jelentkezniük, semmilyen összefüggésben nincsenek a terhesség egészséges/nem egészséges lefolyásával.


Ráadásul látatlanban laikus hogyan tudna bármi konkrét dolgot mondani? Erre csak a kezelőorvos, vizsgálat után tudna válaszolni. Ha nem vagy biztos a dologban, akkor őt keresd fel.

2015. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem jártam így, de átéltem már ilyesmit valaki más esetében. Annyi, hogy unokanővéremnek görcsölt is a hasa, de az idegességtől és azt hitte ez Olyan görcs. Persze megijedt, ami még rosszabb, bár mondom, megértelek benneteket, talán én is így éreznék hasonló cipőben.

Kérlek ne izgulj, mert úgy rosszabb. Próbálj megnyugodni. Csak ennyit tudok javasolni. Én láttam őt így, hogy folyton pánikolt. Ma már 14 hónapos a babóca, egészséges. Tényleg ne aggódj, mert csak ártasz vele magadnak.

Ha már minden kötél szakad, inkább menj el az orvoshoz, hogy megnyugodj, csak ne lovald bele magadat.

2015. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En aterzem a helyzeted, veteles utan a kovetkezo terhessegemnel sem volt semmi tunetem, az ideg evett meg. En nem birtam ki, tobbszor is elmentem ultrahangra a 12. hetig, mar csak magam megnyugtatasa miatt. Persze ki kellett fizetni, de nekem megerte, mert nyugotabb voltam.
2015. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így aggódsz, akkor menj el a 2 vizsgálat között egy magán ultrahangra, megnyugszol, szerintem a babának sem jó ha hetekig stresszelsz, hogy mi lehet vele. Nem tudom hol laksz, de a legtöbb 4D rendelőben végeznek koraterhességi 2D vizsgálatot is, pár ezer forintért.
2015. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vas megyei vagyok. A teszt halványodása nem jelent gondot? Amit érzek az csak annyi jelenleg hogy közbe szurkál a petefészkem semmi más.és nem tudom.az is mitől lehet.
2015. jún. 10. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a 12. hétig folyamatosan emelkedik a HCG, utána kezd el csökkenni. De az, hogy halványabb, csomó okból lehet. Lehet, hogy hígabb volt a vizeleted, másfajta teszt is bezavarhat, stb...
2015. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A petefeszek a meh tagulasatol szurkal. Most vagyok 23 hetes, es idorol idore meg mindig elojon, allitolag vegigkiseri az egesz terhesseget. Az miatt ne aggodj.
2015. jún. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!