Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányszor, hányadik...

Kinek hányszor, hányadik héten kellett ismételni a (75 g glükózos) cukorterheléses vizsgálatot? Milyen eredmények lettek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. heti rossz eredményt adott, mennem kellett diabetológiára, diétáztam és két hetente kellett mennem próbareggelizős vérvételre, de a 75 grammos terhelést többet nem csinálták. Nálunk nem ismétlik, ha jó az eredmény, akkor nincs teendő, ha rossz, akkor irány a diabetológia.
2015. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az éhgyomri 7,1 lett a terhelt meg 6,2. Azt mondta a doki ő ilyet még nem látott, nem e lehet hogy felcserélték vagy valami... kiküldött a kórházba, azt mondta szerinte ott meg ismétlik, de nem, az aztk-ba kellett visszamennem. Most ennek eredmény éhgyomri 5,3 egy órás 8,8 ( :D ) két órád 6,2. Ma megyek meglátjuk mit szól. Remélem semmit.. ha és 25. Héten mentem, az ismétlés 28.on volt. De igazából rajtam múlt mikor megyek.
2015. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt korai cukorterhelés a 18. héten, óvatosságból. aztán a kötelező 24. heti, ami nekem 26 hetesen volt, majd 33 hetesen cukrot találtak a vizeletemben és megint el kellett mennem.


Szerencsére egyik esetben sem volt semmi probléma.

2015. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt a 24. héten a cukorterhelés. A 2 órás 7,1 lett, amire azt mondta a doki necces (de egyik vérvételnél sem volt probléma a cukorral, így azt mondta ismételtessük meg. Az már tökéles 6,3 lett. Mint kiderült az első előtt nem volt meg a 10 órás éhgyomor, ill. előtte jó pár napig sok gyümit (többek között szőlőt) ettem, ami nem tesz igazán jót :)
2015. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!