Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes uh-n a méhlepény a...

19 hetes uh-n a méhlepény a hátsó falon mélyen van,2cm-re a belsőméhszájtól. Mennyire nagy a baj? A Baba pedig faros. A fekvése jelent valami veszélyt a lepény helyzetére?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Még simán feljebb kúszhat.

A faros baba rendszerint lábbal előre van, nem hátra.Úgy üldögél a medencédbe:)De ha a hasadra teszi az arcát érezheti azt mint az uram érezte az első gyerekem első mozgását, mert olyat beboxolt az arcába, hogy a döbbenettől az uram majdnem elájult:D

2015. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Edittt.. a babád nem faros :D Még csak 19. héten vagy és az ultrahangozásból mire kijöttél lehet, hogy már fejjel lefele volt vagy keresztbe, de lehet, hogy kétszer is átbukfencezett. Ilyenkor még nem számít semmit, hogy merre van, csak szokásból ráírják.


Ha nincs rajta a lepény a méhszájon akkor semmi baj.

Nyugi..

2015. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kicsit megnyugodtam.Mennyit kellene ezzel feküdnöm egyébként.
2015. jún. 18. 13:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Semennyit. Ha az orvos fekvést ajánlott akkor az valami másért lehetett.
2015. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell feküdnöm? Az orvos nem mondott semmit. Csak én olvastam néhol hogy ez enyhe formája a lepénytapadási rendellenességeknek, és ezzel is pihenni kell. Vagy a 2 cm még határérték lenne? Nem olyan veszélyes ez mint néhol olvastam?
2015. jún. 18. 14:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljes placenta previám volt, a lepény a méhszájon tapadt. 24 órából 20-at feküdnöm kellett. A terhesség előrehaladtával szépen fentebb vándorolt és onnantól mindent szabad volt csinálnom. Az hogy most hogyan fekszik még teljesen lényegtelen.
2015. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hány cm-rel ment feljebb a méhlepényed?Vérzés volt?Milyen fekvésű volt?
2015. jún. 18. 17:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyjából lehet tudni, hogy merre fog még mozogni a lepény. Valószínűleg mivel a hátsó falon van nem lesz gondod még így sem, hogy mélyen tapad. Ha félsz vigyázz magadra, amúgy is terhesen kímélni kell magad. Ugyanakkor az állandó fekvés indok nélkül nem túl jó. Ha még mész esetleg 4D-re akkor ott úgyis megnézik merre van a lepény.
2015. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A hátsó fali lepény még így is biztonságosabb?
2015. jún. 18. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Melső fali volt és a terhesség közepe táján már 2cm-re volt a méhszájtól szépen felkúszott. Vérzésem is volt az első trimeszterben és pár napot kórházban is voltam visszatartáson. Félidő után minden rendben volt.
2015. jún. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!