Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség, gyomorfájás,...

Terhesség, gyomorfájás, gyomorégés, émelygés?

Figyelt kérdés

Kb.2 hete kezdődött.Már félek,hogy valami más baja van a gyomromnak, gyakran van hányingerem, émelygek, enni tudok,ha éppen rábeszélem magam ezzel nincs gond.De közel sem annyiszor mint a terhességem előtt.Délelőtt alig pár falat megy le,viszont este 9 után megennék egy mázs kaját, de olyankor már nem mindig eszek.

Lehetnek ettől a panaszok,vagy magától a terhességtől van?

Más is "szenved"ettől?

8 heteske..


2010. márc. 1. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem magától a terhességtől van. Én az elejétől fogva hánytam enni sem tudtam, mikor javult a helyzet akkor égett a gyomrom fájt az epém. Most úgy csinálom hogy egyik tünet se jelentkezzen hogy többször eszek keveset nem erőltetek semmit azt eszem amit megkívánok. Az epém végett hanyagolom a nagyon zsíros fűszeres ételeket. Reggel egy bögre enyhén cukros meleg teával kezdek és már nem is fáj a gyomrom sőt nekem ez székrekedés ellen is jó volt ami nálam plusz egy tünet volt. Remélem tudtam segíteni.

14h km

2010. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a baba hajától volt gyomorégésem :)) A dokik ezt mondták :)
2010. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!