Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes várandós vagyok és...

27 hetes várandós vagyok és napok óta fáj a fejem, de eddig betudtam az időnek, viszont ma megijedtem, szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés
úgy fáj a fejem ma hogy hirtelen többször belenyílal a halántékomba,ekkor a szemem a vállam összerándul,mintha vmi idegrendszeri dolog lenne.Eső jön,lehet csak az miatt,soha nem fájt még így....
2015. jún. 19. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod fel az orvosodat, ahelyett, hogy itt kérdezel hozzá nem értö embereket?


Valószínüleg nem komoly a dolog, de lehet akár terhességi mérgezés is a legtosszabb esetben és akkor a baba élete meg a tied is veszélyben lehet.

2015. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt migrénem volt, sem előtte sem azóta nincs szerencsére.

Lehet az időjárástól, nekem a vízvisszatartás miatt lett.

Próbálj meg többet inni, hátha segít.

2015. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!