Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/170 A kérdező kommentje:

Akkor kezdem en:


31+6 hetes,

augusztus 16.,

kisfiu,

nyitott mehszaj miatt sajnos a 17. het ota fekszem folyamatosan. (Elotte meg hematoma miatt fekudtem.)


Andi

2015. jún. 20. 17:47
 2/170 anonim válasza:

Szia! Örülök hogy vannak még nyitott kismamák Andi:)én 29+6hetben vagyok és augusztus 31re vagyok kiírva a kislányommal:) de mondjuk most legutóbb azt mondták 4D-n hogy inkább egy héttel előbb mint később. Hál istennek a terhesség eleje óta semmi de semmi bajunk,mostanában kezdett egy kis derékfájás kis álmatlanságggal fűszerezve:-S egyenlőre a méhszáj is zárt teljesen, szóval nem panaszkodhatok.

Remélem azért nem lesz nektek sem semmi komolyabb, pihenj sokat és türelem,már nincs sok vissza :)

Név válásztás megvolt már? Hízással hogy állsz? Mesélj még magatokról :)

Ancsa

2015. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/170 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Andi...nem gyenge! Kitartás!!

28. hétbe vagyok az inkább lesz szept. eleje dátum szerint de a babóca 2 héttel nagyobb mint ami a kiírt így aztán belecsúszhatok az augusztusba.

Szuper ötlet ez a kezdeményezés!!

Nálunk minden szuper, meleget akarok mert a hideget nem szereti a pocaklakó!!! 😝

2015. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/170 A kérdező kommentje:

Szia Ancsa, orulok neked!

A kislanyok bizony sokszor kibujnak mar a 38.-39. het korul, mert ok erettebbek, es elobb keszen allnak a kinti eletre, mint a lustibb fiuk.

Az elejen irtad, hogy orulsz, hogy vannak nyitott kismamak, aztan irtad azt is, hogy zarva vagy meg. Most hogyan allsz pontosan 'mehszajilag'? :)


A 22. hetig nem hiztam, de a tobb, mint 3 honapos fekves miatt azota feljott 9-10 kg.

A mehszajamat osszevarrtak, remeljuk kitart meg egy darabig.

Nevek meg csak otlet szinten vannak, de viszonylag megegyezik az izlesunk a ferjemmel, igy majd szules utan dontunk. Meglatjuk melyik illik a babahoz. :)


Babaszoba meg sehol. PEdig ra kell huznunk, mert sanszos a koraszules. Mar a 28. hetnek is orultunk.


Ti hogy alltok a nevekkel, babaszobaval, babakocsival?


Andi :)

2015. jún. 20. 19:08
 5/170 A kérdező kommentje:

Szia kedves #3 (hogyan szolithatunk?)


Azt mondjak, hogy a 12.-14. hetig amekkoranak saccoljak a babat, es amikorra saccoljak a szules idopontjat, az a mervado. Mert addig egy utemben fejlodnek a babak. Onnantol kezdve mar egyre nagyobb elteres van a babak kozott, ami a genetikan mulik.


De ha kislanyod lesz, akkor siman becsuszhatsz az augusztusba. :)

2015. jún. 20. 19:11
 6/170 anonim válasza:

A nyitott dolgot azokra a kismamákra értettem, akik így szívesen megosztják a babavárós eseményeket itt :):):) a méhszájam viszont tényleg zárt. Nem bánnám azt sem ha előbb kibujna a kisasszony mert már nagyon várjuk, igaz első baba (25vagyok) de nem tartok a szüléstől egyenlőre. Én a kilókon már túltettem magam,már 13 plussznál vagyok,pedig nem eszem halálra magam,bár mondjuk nem is igazán látszik rajtam mert 180magas vagyok és ráadásul előre nő a pocak, nem szélesedek. A kislány nevében párommal megegyeztünk már az elején , Liliána lesz :) Babakocsi már megvan, hordozoval együtt, a kombi kiságy is, de a szoba még nálunk is a levegőbe lóg. Lassan össze szedjük magunkat aztán festés,kell egy ruhás szekrény a manonak stb.

Ancsa

2015. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/170 A kérdező kommentje:

Liliana!!! :)

Kisbabanak, kislanynak edes, felnott nonek szep nev.

Nagyon jol valasztottatok. :)

Ha rendben vagy fizikailag, akkor nem csoda, hogy mar vasarolgattatok dolgokat.

Mi nem mertunk eddig.

Tavaly januarban 25 hetesen szuletett meg a kislanyom, es feltunk, hogy a mostani baba is tul koran erkezik.

Sajnos a kislanyunk nem elte tul.

(Utana nyaron ikerbabakat veszitettunk el.)


Andi

2015. jún. 20. 20:39
 8/170 anonim ***** válasza:
Sziasztok :)30hetes vagyok, Augusztus 28-ra vagyok kiirva két csajszival :)) Mostmar jól vagyunk de doki szerint nem várnak augusztus ig:)Nagyon szerencsés vagyok gyomorégés en kívül nagybajom nincs ;) Drukkolok mindenkinek :) Dóri
2015. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/170 anonim ***** válasza:
Szia :) 30+3 napos vagyok augusztus 29re vagyok kiírva és kisfiú :) most jól vagyok mert nincs nagyon meleg. Amint bejön megint a nagy meleg szerintem megint csak a szenvedés lesz,mi nem bírjuk a nagy meleget.. :)
2015. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/170 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!

3-aska vagyok a'la Reni 😉

Úgy tűnik utolsó leszek a sorba szülésügyileg! ☺

Benedek a pocaklakó viszont nem lusta. Első baby, nem tudom mennyire okés, hogy kirúgja a ház oldalát is! Tegnap elérte a lengőbordám ülve...na azt megköszöntem neki szépen!

Kilókkal so-so... korábban brutál sokat sportoltam most ezt nullára kellett redukálni mert 3x véreztem és a kutya nem tudja miért. Eddig 7 kiló plusz meg fene tudja hány kiló izom ment a levesbe. Innen felállni lesz szép de tojok rá és élvezem!! 😉

Babaszoba nálunk is még a holdba, gipszkartonozni kéne de majd csak juliusba lesz rá idő.

Milyen ételeket kívántok? Van ami olyan huuuude nagyon nyami?

2015. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!