Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalisnak tekintheto ket...

Normalisnak tekintheto ket napja tarto eleg eros alhasi fajdalom 17. hetben?

Figyelt kérdés
Fekvesre,magneziumra se enyhul,es egy kemeny gomboc az egesz mehem. Placenta praevia centralisom van,korabban tobbszor vereztem,de az most nincs szerencsere. Nagyon alul faj,a mehszajamnal,de hasmenesem es hanyingerem is van,nem tudom,osszefuggenek-e. Tapasztalt valamelyikotok ilyen gorcsoket?

2015. jún. 21. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem így indult meg a szülésem 21 hétre. MOST indulj, remélhetőleg még visszatartható!
2015. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan mondod,vagy unatkozo iskolas vagy?! En gyomorrontasra tippeltem.
2015. jún. 21. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Elnézést hogy mertem válaszolni. Igazábol a te dolgod. Vedd meg nem történtnek a válaszom.


3 gyerekes anyuka

2015. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta? Én is mennék dokihoz, hasmenés lehet magnéziumtól, de én is azt mondom inkább feleslegesen nézzenek rád, mint baj legyen. Haskenényedés 17 hetesen elég korai.
2015. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Termeszetesen bementem azonnal a korhazba. Ma engedtek haza. Minden rendben velunk,etelfertozest diagnosztizaltak,es attol voltak a mehgorcsok. Kaptam infuziokat es injekciot,es fekudnom kellett. Jol megijedtem,de szerencsere nincs nagyobb baj. Koszonom a valaszokat.
2015. jún. 23. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hala Istennek, hogy minden renben :) Vigyazzatok magatokra! :)
2015. jún. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!