Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elvetelek?

Szerintetek elvetelek?

Figyelt kérdés
13+4 napos kismama vagyok.Kulfoldon elek.Egy héttel ezelőtt a munkából hazatérve,elmentem WC-re es tiszta ver voltam,irány a kórház!Ott csak vert vettek,majd kaptam egy időpontot uh-ra ahol megállapították,hogy minden rendben van a picivel es láttam+kaptam fényképet is róla.😊Az oromunk csak 3 napig tartott,mert szombat éjszaka semmi előjel nélkül(fájdalom,görcsök)elmentem pisilni es ahogy elindult a pisi azt éreztem,hogy valami kijött belőlem 😞,de nem mertem megnézni,utánna elkezdtem verezni.Irany a kórház!Ejfeltol reggel 7-ig voltunk bent,de nem csináltak uh-ot azt mondta a doki,hogy péntekre tud kérni,de ha tud hamarabb akkor felhív!Vert vizeletet vettek es megvizsgált lent is.Kozolte velem,hogy a ver vizsgálat szerint vége a terhessegemnek,mert a hcg süllyedt 54000-rol 51000-re.Ki van nyitva a mehszajam 1 cm-t.😞Itt vetelni fogok!Ha erős a vérzés azonnal menjek vissza!Azota ha megyek WC-re a papíron barnás valadek van.Szerintetek tényleg vége a terhessegemnek?O csak a hcg miatt mondta!Ez a második terhességem az első is elment 12 hetesen.Nagyon felek!😥😭

2015. jún. 22. 06:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
ha sűllyed a hcg, az nem sok jót jelent - azt tanácsolnám, hogy sürgősen keress egy másik orvost! Vagy menj egy másik kórházba. És persze drukkolok hogy ne essen bajotok!
2015. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kedves #1 A HCG nem emelkedik egesz terhesseg alatt, es nem is stagnal egy ido utan.


Kedves Kerdezo!

A 12. hettol a HCG csokkenni kezd a szervezetben. Nagyon remeljuk, hogy a verzest csak egy hematoma okozta.

Amig uh-ra kerul a sor fekudj sokat.


Off: a magyar eu. szegyene, hogy az ugyeleten egy verzo kismamanak nem csinalnak azonnal uh-t!!!

2015. jún. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Elsőnek írja, hogy külföldön él... Ez egyébként melyik ország?

Nem tudsz hazajönni?

2015. jún. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Igen, ülföldön is előfordul, hogy nem csinálnak UH-t...:( ebben az esetben azonnal másik kórházba kell menni. Mi is jártunk így annó Németországban.


Kettesnek:

"A hcg szint kb a 11 hétig növekszik, ekkor stabilizálódik a szintje, majd csökkeni kezd"

Igazad volt, a kérdezőnk más 13 hetes - köszi a kijavitást :D

2015. jún. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Valószínű Anglia. Én itt kétszer vetéltem, hasonló elbánásban részesültem. 2. vetélésemmel majdnem hagytak elvérezni.

Nagyon sajnálom, ami eddig veled történt, de reméljük, hogy tényleg csak hematóma. A legjobbakat. Próbáld magad nem hagyni lerázni. Sírjál nekik szó szerint, akkor talán kapsz időpontot.

Nem sok vigasz, de ha sajnos tényleg vége, akkor 3. alkalommal már komolyabban fognak venni-tapasztalat. Nekem szerencsém volt és nem volt 4. alkalom. Szerencsére 3. vetélés nem volt, megmaradt a babám.

2015. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Angliaba elek!Mar 5 hetesen voltam kórházban 5 napot,mert szúrt a jobb oldalon,azt hittek hogy méhen kívüli,de nem az volt.Ugyan ott feküdtem ahol 2 éve amikor elveteltem.A hétvégi ügyeletes orvos emlékezett rám,tudta hogy mi történt es mégse uh-ott meg!Itt hormon pótló gyógyszert nem adnak csak 24 hetes terhességtol,addig a természetre bíznak mindent!Itt egy kórház van nem tudok elmenni máshova!
2015. jún. 22. 07:44
 7/18 anonim ***** válasza:
#3 Iagazad van, atsiklottam afelett, hogy kulfoldon van.
2015. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jajj kedves kérdező én nagyon szoritok neked h minden rendben legyen velletek.


Tudom h most mit érzel én egyszere veszitettem el 3-rom babámat ikrek voltak.:'(

2015. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen ebben a korban már valamennyire csökken a hcg normális esetben is, pont ezért szokott szerencsés esetben itt vége lenni a rosszulletes időszaknak.


Keress másik dokit aki azonnal néz egy uh-t. Semmi sincs veszve. Addig pedig pihenj sokat.

2015. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, maganorvos sincs arra?
2015. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!