Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elvetelek?

Szerintetek elvetelek?

Figyelt kérdés
13+4 napos kismama vagyok.Kulfoldon elek.Egy héttel ezelőtt a munkából hazatérve,elmentem WC-re es tiszta ver voltam,irány a kórház!Ott csak vert vettek,majd kaptam egy időpontot uh-ra ahol megállapították,hogy minden rendben van a picivel es láttam+kaptam fényképet is róla.😊Az oromunk csak 3 napig tartott,mert szombat éjszaka semmi előjel nélkül(fájdalom,görcsök)elmentem pisilni es ahogy elindult a pisi azt éreztem,hogy valami kijött belőlem 😞,de nem mertem megnézni,utánna elkezdtem verezni.Irany a kórház!Ejfeltol reggel 7-ig voltunk bent,de nem csináltak uh-ot azt mondta a doki,hogy péntekre tud kérni,de ha tud hamarabb akkor felhív!Vert vizeletet vettek es megvizsgált lent is.Kozolte velem,hogy a ver vizsgálat szerint vége a terhessegemnek,mert a hcg süllyedt 54000-rol 51000-re.Ki van nyitva a mehszajam 1 cm-t.😞Itt vetelni fogok!Ha erős a vérzés azonnal menjek vissza!Azota ha megyek WC-re a papíron barnás valadek van.Szerintetek tényleg vége a terhessegemnek?O csak a hcg miatt mondta!Ez a második terhességem az első is elment 12 hetesen.Nagyon felek!😥😭

2015. jún. 22. 06:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hallod! Nagyon szorítok érted! Remélem minden rendben lesz! Most vagyok a 13+4 napon! Nagyon együtt érzek Veled! Én is éltem kint Angliában 3 évet! Mondjon bárki bármit az itthoni egészségügyről, de kint sem jobb a helyzet! Egyik barátnőm is kint lett terhes, szerencsére megtehették, hogy hazaköltöznek és itthon várták a babát! Nekem csak a térdem miatt kellett a 3 év során egyszer orvoshoz fordulnom. Nem bírtam lábra állni annyira fájt (fizikai munkát végzek és féltem, hogy porckopás). Felhívtam a kórházat időpontért, majd közölték nem kell bemennem, mindjárt visszahív valaki. Egy doki hívott fél órán belül és telefonon "távgyógyított". Nem hiszem el, ha nem velem történik!
2015. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi kommenteket!Ugy dontottem,hogy csak bemegyek a surgossegire,mert erosebben barnazom,es vannak benne kisebb alvadt ver darabok.Hetfo van es hatha csinalnak uh-ot
2015. jún. 22. 09:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szoritunk neked hogy minden rendben legyen veled es a babaval. Egy ismerosom pont 23 hetes mint en. A 3.honapban nagyon sokat verzett o is szinte 1 honapot horhazba fekudt mind adtak inekciot de halistennek megerte mert megmaradt a babaja ;) ugy hogy ne keseredj el a legjobbakat kivanom!!
2015. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Most jottem haza a korhazbol,mert ugy lattam,hogy el kell menni(reggeli alvadtver miatt).Vettek vert,megvizsgalt egy szulesz-nogyogyasz orvos ott lent,azt mondta,hogy zartnak latja,de szol egy fentebb valo kolegajanak es ketten remelhetoleg tobbet latnak.Mind a ket orvos igazolta,hogy a mehszaj zarva van.Ez jot jelent,a verbol most a hemoglobin szintet neztek es az is nagyon jo.Azt mondtak,hogy az alvadt ver egy regebbi verzesembol(1 hettel ezelottibol)maradt.Friss vert nem latnak,es ez is jot jelent. :) Uh-ra idopont csak a penteki maradt,nincs kozelebbi,addig varnom kell.Remelem,nem lesz gond a babaval sem.
2015. jún. 22. 14:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezek azért jó hírek! Szorítok, hogy pénteken is minden rendben menjen! :)
2015. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :) Bizom benne,hogy jora fordul minden.
2015. jún. 22. 16:32
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szorìtok,addig is pròbàlj sokat pihenni!
2015. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom,a sok biztato szavakat! :)Pentken megtortent az uh.A Baba szepen fejlodik,lattam! :)Elmult a barnazasom.Nagy az orom!:)Szombaton hajnal 3:30-kor felkeltem pisilni,es megint a szornyu latvany fogadott,(barnazas) :(Ezt nem hiszem el.Csutortokon lesz a "nagy" uh es ott fogjak megnezni a babat es a Down kort vizsgalatot.Addig megint izgulni fogok.Remelem minden rendben lesz.Mar addigra 14+4napos leszek.Ugye nem kell felnem,mert a babaval minden oke ,a mehlepenyem is szep?
2015. jún. 28. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!