Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-12 hetes kismamák hogy...

10-12 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem írt senki, ezért írok :) Most 16 hetes vagyok, de 10-12 hetesen én ahogy voltam: ugyanígy. vagyis semmi különös nem volt hála az égnek, hánytam akkor ha valami nem esett jól, de az az érdekes , hogy amikor ettem már akkor éreztem, hogy lehet, hogy nem esik jól :) Egyéb tünetem nagyon nem volt, és most sincs, amikor kellett akkor egyet hánytam. Éhség érzettel voltak a gondok inkább. Most is van ezzel gond. Éhesedek meg és akkor kell hamar egyek , mert ha nem akkor olyan furcsa, mintha rosszul érezném magam, tehát sokszor kell egyek, rágcsáljak, mert igényli, és nem azért mert kívánom vagy ilyesmi, hanem egyszerűen olyan mintha kapna el a rosszullét. ennyi nekem. Szerencsésnek mondhatom, hogy semmi különös nincs ezen kívül. És te jól érzed magad?
2015. jún. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is kB ugyanezt mondhatom el de nekem.puszi nem volt olyan se hogy valami nem esett jól...max 2x volt hányingerem.én is inkább sokszor vagyok éhes bár akkor sem kell sokat egyek csak ennem kell,mert különben hányingerem van az éhségtől és elkezdek remegni.Mellérzékenység se igazán volt csak pár napig ami meg van az a sűrű pisilés.tudjátok már a baba nemét?és érezted már mozogni?
2015. jún. 23. 06:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is olyan mintha lenne hányingerem és akkor hamar kell egyek.Hát mell érzékenység az elmúlt, előre volt. Azt mondta a doki, hogy lány egyelőre, de igazán most amikor megyek akkor tudja megmondani biztosabbra :)
2015. jún. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jjaj és a mozgás..tudtam, hogy valamit kihagytam. Hát olyan érdekes, mintha érezném, de nem tudom biztosra..Az kell legyen, de csak olyan elvétve, mint egy icike picike valami :)
2015. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy várom a következő ultrahangot higy végre láthassam és hát a mozgást...én örülök hogy így viselem remélem nem kapom vissza a végén :-) fáradtság is csak pár hétig volt rajtam de talán már azon is túl vagyok.
2015. jún. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!