Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok, pár...

22 hetes terhes vagyok, pár napja keveset mozog a babám és nem jelentkezik a megszokott időben, nem is "tornázik" ahogyan szokott mindig. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, irány a kórház.
2015. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én is 22 hetes vagyok.

hány napja van ez?

én azért nem ijednék meg.nekem is volt hogy 1-2 napig épp hogy párszor éreztem hogy rugdos, de betudtam annak, hogy ma ilyen napja volt.

aztán épp akkor mentem dokihoz, és nem is volt semmi gond vele :) A védőnő szerint a kicsik is nagyon megérzik a frontot...

Remélem nincs semmi baj!

2015. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyel csokit es igyal egy pohar kolat, fekudj le, az muszaj hogy beinditsa, kb fel-egy ora mulva meg kell, hogy legyen a hatasa, ha nem akkor en is megnezettetnem, de szerintem is csak lustabb.
2015. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Talán 2-3 napja lustább. Érzem,hogy néha mozog,de keveset és ez aggaszt.Ba meg az,hogy szokott púpozódni a hasam,mikor fészkelődik és az nincs... ha evés,ivás utan nincs jel,akkor ügyeletre megyek.Olvastam minden ijesztő dolgot is.
2015. jún. 23. 09:56
 5/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ha neha neha bejelentkezik, akkor nincs baj, ilyen nalam is van. Baj akkor lenne szerintem, ha egyaltalan nem erezned. Nekunk is vannak lustabb napjaink, igy nekik is :) En meg azt figyeltem meg, hogy delutan vagy este aktivabb.

25 hkm

2015. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csoki+kóla után picit éreztem. Elég izgulós vagyok.Mar mindent olvastam magzati elhalasról. Ha így marad akkor du.bemegyek az SZTK-ba.Köszönöm a megnyugtatást!
2015. jún. 23. 10:34
 7/16 anonim ***** válasza:

második vagyok, az ugyancsak 22 hetes kismama.

Szerintem felesleges olvasgatni minden rémtörténetet a neten, nagyon meg tudja az ember napjait keseríteni!

ha nem görcsölsz, nem vérzel, nem fáj a hasad, nincs a babával baj, szerintem... én legalábbis így gondolom.

pár napig ha lusta a babám, aztán mindig beindul, főleg este, és evés után.

nekem se mindig olyan erősségű, mint előző nap, de nem görcsölök a dolgokra. mocorog, még ha nem is rúg akkorát minden nap, mint aki kungfuzni tanul. :D De mocorog, szerintem akkor nincs gond.

A 12. hétig én is bújtam a neten minden marhaságot elolvastam, és teljesen beparáztattam magam....akkor leállítottam magam, és a védőnő is ezt mondta hogy h minden kisbaba más és más, illetve kismama is. lehet hogy csak úgy fekszik hogy te éppen nem érzed olyan erősnek, de ő rugdos.

A védőnő is azt mondta, hogy ha a saját terhességemet máséhoz hasonlítom folyamatosan idegeskedni fogok!

Remélem igazunk lesz, és tényleg nincs baj! de várom hogy írj, ha hazaértél :)

2015. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mar megint en vagyok.

Egy jo tanacs, amit en sem tartoik be, ne olvass!!!! :)

Nem ertem, most mi a baj? Mozog, es az jo :) Ennel tobb nem is kell :) Hagy a picikedet pihenni :) Kulonben is rengeteg helyen van meg. Ja, meg amit en meg eszrevettem, mostmar annyira nem igaz ram, de 20-23 het kozott, hogyha befele rugdos es nem a hasfalam fele, azt alig de tenyleg alig ereztem, olyankor en is csokiztam, kolaztam, es ugy vettem eszre, hogy szegenykem mozog, csak en nem erzek belole tul sokat :) es mondanom sem kell, hogy mit paraztam... 1 hete meg azon paraztam, hogy annyira mozog, hogy szinte majd ki ugrik a hasambol :D Meg kerdest is irtam ki a gyakorikra, hogy mi tortenhetett :D Szerintem minket a hormonok, nem hagynak nyugodni.

2015. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A védőnő szerint nincs gond,mivel csoki+kóla utan mozog.Viszont az is aggaszt,hogy jó pár hete gyors remegésszerű mozgásokat érzek.Most is inkább azt.Szóval aggódok,ha mozog és ha nem akkor is...
2015. jún. 23. 10:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Ismet 25 hkn, azt en is erzem, mintha vibralna. Arra en is kivancsi vagyok, hogy az mi, vagyis mit csinal olyankor...

Latod amiket leirtal, mind van masnal is :) Nyugodj le, nincs semmi baj, kiralyi helye van oda bent :)

En 2 hete voltam ugyeleten, mert fajt es feszult a hasam, nagyon rendes volt az orvosno...es adott egy jo tanacsot, probaljak meg hinni magamban es bizni a testemben es a babamban...azota ha elkezdem magam paraztatni, akkor eszembe jutnak a szavai, es jobban is erzem magam :)

Bizz magadban es a babadban :)

2015. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!