Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clexane injekciót minden nap...

Clexane injekciót minden nap ugyan abban az időpontban kell beadni?

Figyelt kérdés
Ma lett egyértelműen pozitív a tesztem, és ma kell beadnom magamnak az első injekciót!Férjem fogja beadni, de vajon mindennap ugyan abban az időpontba kell beadni vagy lehet egy két óra eltérés?Illetve, h ti hűtőbe tároltátok az injekciót amikor forróság volt? (nálunk 23 fok van ha hüvős van kint de ha jön a kánikula van h 28 fok is van)

2015. jún. 23. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetőleg mindig ugyanabban az időpontban (lehetőleg este), két óra már sok, legyen órán belül!

Igen, a hűtőben, a legmelegebb polcon (legfelül vagy az ajtón), mivel 25 fok alatt kell (télen nem raktam hűtőbe, mert 19-20 fokos konyha is megtette).


Én magamnak adom, szerintem kevésbé fáj, mintha más szurkálna (nem mellesleg praktikusabb is, mert a férjem van hogy este dolgozik).

2015. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én reggel adtam magamnak, általában este ki szoktam venni a hűtőből. Aztán ahogy reggel picúr ébredt 4-6 között hasbaszúrtam magam. A kórházban azt mondták, hogy lehetőleg egy időben adjuk, ott 5-fél6kor adták be mindig. De azt mondták, kitolhatjuk, ha akarjuk, hogy minden nap kicsit később adjuk be.
2015. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor keresünk olyan időt, amikor apa mindig itthon van :)
2015. jún. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!