Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok mar 4....

5 hetes terhes vagyok mar 4. napja elenk piros verzesem van de a tesztjeim eros pozik. Lehet ez mehen kivuli vagy veteles?

Figyelt kérdés

Mar ketszer voltam dokinal tegnap neztek meg megint akkor voltam 5 hetes es 2 napos. Vasarnap ota verzek a tesztjeim minden reggel eros pozitivak. Tegnap nem latott semmit az orvos azt mondta valoszinu vetelek, de nem erti az eros pozi tesztet. Azt mondta ha penteken is eros pozi akkor hivnom kell. Nem tudom mi van most volt mar valakinek hasonlo? Eddig nem fajt semmim ma fajdogalt a derekam es szuro erzes van a jobb oldalni petefeszkem kornyken hasonlo mikor cisztam volt. Elvileg megnezte a mehen kivulit is de nem latott semmit..

Arra is gondoltam, hogy megjott a mensim mert olvastam volt akinek eros verzese volt es minden rendben volt a babaval. Ha vetelek ami valoszinubb akkor mar csokkenie kellenne a hcg szintnek nem vasarnap ota? Lassan kikeszulok:(



2015. jún. 24. 14:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy junius 12.-en lett a clear blue digitalis tesztem pozitiv akkor 1/2 hetet irt ki ami 3-4 hetes terhessegnek felel meg. Ma mar kinomban csinaltam egyet megint hatha keves hetet ir ki de 2/3 hetes terhesseget irt ki ami 4-5 hetesnek felel meg. Fogalmam sincs ez szamit e de mar tenyleg az orulet hataran vagyok:((
2015. jún. 24. 14:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Hú elhiszem hogy aggódsz. Lehet hematóma is. De valószìnū, hogy vetélsz. Habár, lehet, hogy ikerterhesség és az egyik baba megmarad. Annyiféle variáció van. De ez sajna rajtad nem segít. Sajnos várnod kell. Szurkolok a legjobbakért és kitartást!
2015. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Sokat segíteni nem tudok, de akármi is lesz pénteken is menjél orvoshoz akkor már látnia kell legalább egy petezsákot. Amíg csak piros vérzésed van addig nem lehet nagy baj, de mindenképp figyelni kell... előfordul terhesség alatt főleg első pár hónapban, hogy megjön a mensi csak más mint szokott. Például anyukámnak 3 hónapig megvolt velem.


Kitartás és próbálj meg annyira nem aggódni :S Tudom ilyenkor nem könnyű. Drukkolok, hogy akármi is van ne legyen nagy baj.


Kitartás és amint tudsz ismét menjél dokihoz.

2015. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!! Nekem ugyanolyan a verzes mint mensi elso napjan annyiban kulonbozik a mensitol hogy nem lett suru darabos es nem is sotet szinu. Elenk piros egyfolytaban verzek de azert egy betet eleg mert inkabb akkor jon mikor pisilek.

Nagyon aggodom, hogy mehen kivuli es baj lesz:((

2015. jún. 24. 15:12
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyébként írtad, hogy 5+2 voltál mikor dokinál voltál, Méhen kívüli nem lehet hisz azt látta volna 5 hetesen is.

Ha nagyon aggódsz nyugodtan menj el holnap egy másik dokihoz. Kitartás, ha vetélnél azt eléggé éreznéd mert mensi szerű görcsökkel jár és sötétbordó vérzéssel esetenként darabossal mint ahogy rendesen megszokott lenni..

Az egy jó jel hogy még mindig erős a teszted!

Kitartás!

2015. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vetelesnel meg egy hetig pozi a teszt de ugye ma mar 4. napja verzek es azert mar csokkenie kene vagy halvanyodnia a tesztnek. Azt mondta pentekre negativnak kene legyen.

Nehez varni holnap is tesztelek nem birom ki es ha penteken is eros akkor irany a doki.

Nem tudom mi van velem soha nem volt vetelesem es nincs tapasztalatom:(

Mehen kivulim sem volt ugyhogy marad az orult varakozas. Koszonom, hogy irtatok!!!

2015. jún. 24. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Az szerintem jo jel, hogy emelkedik a HCG szinted. Szerintem ha legközelebb tesztelsz, akkor is Clear Blue digitalissal csinald. Nagyon szoritok neked.
2015. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! Meglatjuk mi lesz penteken :(
2015. jún. 24. 16:11
 9/17 A kérdező kommentje:
A babarol mar lemondtam azert igy a verzes miatt csak nagyobb baj ne legyen:(
2015. jún. 24. 16:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nekem már volt részem vetélésben, spontán vetélésben is, meg missed abortuszban is. Mikor a spontán vetélés volt, akkor a tesztem szép erős pozitív volt, csak mellette véreztem, és ultrahangon nem láttak semmit. Aztán egy nap jött egy kis darab alvadt vér,és akkor is nézett az orvos ultrahangot,mert amúgy sima,tiszta piros vérzésem volt, és nem is sok.viszont az után a darab alvadtvér után két héttel lett negatív a tesztem,és nagyon nehezen kezdett el halványodni.erre azt mondta az orvos, hogy egészséges terhességnél két naponta duplázódik, vetélésnél meg kétnaponta feleződik a hcg,ezért a teszt már nagyon korán erős pozitív lesz,már akkor, mikor még a szervezetben nincs nagy mennyiségű hcg is, ezért vetélés után is kell neki idő,hogy elkezdjen halványodni.

Én nagyon szurkolok neked, hogy baba legyen, de a méhenkívüli miatt szerintem ne aggódj, mert az elvileg brutális fájdalommal, meg nagyon erős vérzéssel jár.

2015. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!