Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Minden napos hányás...

Picsusz kérdése:

Kismamik. Minden napos hányás után kis torokfájás, és véres köpet?

Figyelt kérdés
16hetes vagyok,kb.másfél hete minden nap hányok 1-2x.Néha mikor hányok,és öblítem ki a számat van a nyálkába kis vér.Nem sok,meg fáj a torkom.Elképzelhető,hogy a sok hányástól,meg erölködéstől van?A hányásba nincs vér,csak utána.Nem fáj semmim.
2015. jún. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is felmarta a torkom. Kitartást!
2015. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, jelezd dokinak.
2015. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj miatta, semmi etra, csak felmarta a sav a nyálkahártyát, ahogy hánytál. Nekem is volt, csak korábban, a 9-14. hét között hánytam sokat, akkor volt jellemző. Ha abbamarad a hányás, ez is elmúlik.
2015. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom,hogy biztos kimarja már a torkomat a sav.Meg vérhígítót is szedek,lehet az még rátesz.Meg utána már el is múlik,csak pár köpetbe van,csak megijedtem egy kicsit.Meg máskor sincs soha,csak akkor.
2015. jún. 24. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem is mindig marta a sav a torkom amikor babát vártam, de az kénsav volt amit papamaci itatott velem mindig, persze higítva :) hát igen, nem mindenki akar gyerkőcöt :)
2015. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen kénsav?Meg,hogy érted hogy nem mindenki akar gyerkőcöt?
2015. júl. 2. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti kedves kérdező az utolsó hozzászóló, hogy azért hány valaki terhesség alatt mert nem akarja a babát. Na ettől én kivagyok! 17 hetes vagyok és a 6. héttől kezdve folyamatosan hánytam. Utcán, buszon, villamoson, mint ahogy ma reggel is. Mesterségesen sikerült a babánk, 35 éves múltam, nekem ne magyarázza meg senki, hogy nem akarom ezt a gyereket. Az életemnél is jobban.... szóval szerintem nem attól hányunk kedves kérdező. De bírom, hogy forumokon ez a válasz a sok hányásra.... :( kitartás Neked is, remélem azóta jobban vagy.
2015. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!