Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen jelentek meg a...

Hány hetesen jelentek meg a striáitok és hol? Voltak előjelei? Mit éreztetek? (fizikailag, lelkileg)

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 08:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sirtam.

38 hetesen jottek ki, nagyon viszketett a hasam alul, megvakartam, es mikor megneztem, rosszul lettem.

Amugy szamitottam ra, mert hirtelen novestol 12 evesen a combomon lettek striak, de azt hittem, h a 38. heten mar megusztam.

Megnyugtatasul azert elmondom, h tudok bikinit felvenni, szepen visszament, csak a szemeremdomb kornyeken latszik, a ferjemet nem zavarja.

2015. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Már az első trimeszterben megjelent 1 vastag és 1 vékony csík a szeméremdomb felett. Azóta szerencsére semmi. Fizikailag nem érzek különöset, a vastagabbik közepe tapintásra kicsit gödröcskés, de soha nem fájt, viszketett, vagy ilyesmi. Lelkileg, hát teljesen fel voltam készülve a csíkosodásra, de nem gondoltam, hogy már pár hetesen ez fogja díszíteni a hasam. Eddig is volt a combomon, oldalt a csípőmön (kamaszkori), bár azok már "szép" halványak. Egyébként kenegetem minden nap, már a pozitív teszt óta. A férjemet nem zavarja, más nem látja, nekem meg muszáj megbarátkoznom vele. :) 21 hkm
2015. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Wiky93 ***** válasza:
Ha jól emlékszem 35-36-ik héten, először egy pici volt aztán egyre jobban szétrepedt :( előjele nem volt, nem örültem neki, meg mikoregszüptem akkor végképp nem, deár nem érdekel :) (6hónapja szültem)
2015. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Wiky93 ***** válasza:

*mikor megszültem

*demár

Bocsi telefonról vagyok. Azt kihagytam, hogy a hasamon.. :) :(

2015. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

38 hetesen a köldököm felett repedt meg a bőröm, majd a 40. hétre az egész alhasam kirepedezett. Ezt mondjuk nem annyira láttam a hasamtól, csak a tükörben.


Nekem nem volt előjele, kentem a hasam olajjalaz eldjétől.


Lelkileg megviselt, mert végig féltem tőle és már kezdtem örülni, amikor elkezdődött. Sírtam is, szerintem nehéz feldolgozni, hogy a tested így megváltozik. Most 1 éves a babám, mostanra elfogadtam annyira, hogy bikinit is vettem fel. De jó 8 hónapig még a férjem elől is takargattam.


Amúgy 4 és fél kilóval született a csöppöm, nem csoda, hogy kirepedezett a hasam.


Szerintem az ember idővel rájön, hogy nem ezek a dolgok számítanak igazán. Főleg, amikor elkezd cseperedni a kis csodád. :-)

Amúgy meg, ha visszanyered az alakod, ami nekem sikerült, a csíkok már nem is olyan zavaróak szerintem.

2015. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Te jó ég!!!!

Tudtam én,hogy nemnormális az,hogy már a 8.héten megjelentek a csíkok :( viszketéssel járt :(

Azóta nem lett durvább,de szerintem így se szép :( :/

2015. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Minden jel nélkül a mellemen alul megjelent. Nőtt vagy két számot de azért rosszul esett. 25 hetes voltam. Hasonlóan mint az egyik hozzászóló, fiatal koromban nekem is csíkos lett a combom. Így számítottam rá. Hasamon meg máshol még nincs de még csak 26 hetes vagyok és nem is nőtt még sokat a hasam.
2015. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó hónapban. A köldököm körül, olyan 15 cm átmérőjű körben. Semmi előjele nem volt. Fizikailag semmit nem éreztem, de eléggé kiakadtam, hogy milyen csúnya lett / lesz a hasam.
2015. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

36. héten jelentek meg, oldalt, a derekam felé élénk lilák vannak, a köldököm körül és alatt meg halványabbak.

Nem szép, de nem zavar annyira, mert sokkal-sokkal rosszabbra számítottam, miután szétnéztem a családban. :D

Reméltem, hogy megúszom, ész nélkül kentük kakaóvajjal, ennyit ért. Előjele nem volt. Fizikailag semmit nem éreztem, a viszketést nem venném ide, mert ott is ugyanannyira viszketett, ahol nem lett végül csíkos. Lelkileg kicsit szomorú lettem, de mondom, nem gáz, sokkal rosszabbra számítottam. Eddig se a testemből éltem :D

2015. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

38.héten kezdett erősen viszketni, de mielőtt megrepedt volna a bőröm, megszültem még a 38.héten.

ha tovább húzom, tuti stirás lettem volna, mert a combom tele van a kamaszkori növekedés miatt vele.

mivel ez utóbbin én már keresztülmentem -pláne kamaszon- minden idegbajon vele, a terhességi már meg sem hatott volna.

2015. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!