Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » RLS - NYUGTALAN LÁB SZINDRÓMA...

RLS - NYUGTALAN LÁB SZINDRÓMA TERHESSÉG ALATT?

Figyelt kérdés
Van esetleg köztetek olyan kismama aki mostanában tapasztalta ezt a fajta mozgáskényszert? Állandóan mozgásra kényszeríti valami a lábamat, és most már nem csak lefekvés után, hanem napközben is.( Benne va a "bugi" a lábamban.. 20 hetes vagyok )

2015. jún. 29. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is ennyi idos terhesen volt benne a bugi a labamban. :)

Este lefekudtem, es ereztem, hogy a labszaram elkezd fesziteni egyre jobban, es kellett rantanom egyet rajta, hogy ellazuljon.

Jo, hogy irtad ezt az RLS-t, mert nem tudtam, hogy ennek a jelensegnek van neve. Mi csak ugy szoktuk mondani, hogy ''ideges a labam''. :)


33 hkm

2015. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem főként a térdhajlatomban és annak környékén áll be a dolog..nagyon idegesítő. A férjem szokta néha ott megmasszírozni ha kérem, de nem tart sokáig az enyhülés.. Van valami praktikád esetleg? :)
2015. jún. 29. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni. Régebben is volt néha, de mióta terhes vagyok, főleg most így a 14. hét óta (most vagyok 16), egyre jobban. Én napi 1500 mg magnéziumot szedek (reggel-délben-este 1-1 szem Magnerot, ez jó erős), és ahogy érzem, beveszem, és el is múlik nemsoká. Szedtek magnéziumot? Próbáljátok ki rá, nekem bevált. Eddig 2-t szedtem, de most kellett emelnem 3-ra az adagot.
2015. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, szedek rendszeresen magneziumot. De ugy erzem, hogy ez nem is izomfajdalom, hanem...nem is tudom... mintha a husi fajna a labamban, vagy az erek.
2015. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem is van ilyen. Terhesség előtt is volt. Vad gesztenye krémmel bekenem, és mire beiszapozták elmúlik és nyugodtan Alszok. Próbáljátok ki😊
2015. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Basszus... Beiszapozták = beissza....
2015. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Magnerotot én is szedek amikor nem felejtem el. :)

De sajnos mikor rendszeresen szedem akkor sem használt. A krémről még nem hallottam, de kifogom próbálni :)

2015. jún. 30. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. A terhesseggel jott es nyomtalanul el is múlt hal istennek. Nekem nem segített rajta semmi.
2015. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a magnézium nem segít, akkor próbáld ki, hogy naponta eszel banánt, a benne lévő kálium segíthet. Ha terhesség előtt nem volt ilyen problémád, a szülés után meg fog szűnni.
2015. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem lassan minden este van,emelt adag magnerotot szedek,nem használ. Esténként mindenképp kell kennem a sok visszér miatt a lábam vadgesztenye krémmel,de nekem ez se használ. Ilyenkor sétálok pár kört az udvaron,utána el tudok aludni. 31 hkm
2015. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!