Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van már egy fiam. Szoptatom,...

Van már egy fiam. Szoptatom, menstruáció nélkül. Feltöltök egy képet a tesztemről. Párom nem lát rajta semmit, szerintem rágörcsölök. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link] Kérnék pár véleményt. Szeretnék kistesót,ha jön akkor jön :-) köszi

2015. jún. 30. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sztem negatív.
2015. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Eredeti képen nem látszik semmi. Még ennyi se,habár lehet tényleg csak én látom :-D
2015. jún. 30. 12:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem látok rajta semmit, sajnálom!
2015. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2015. jún. 30. 12:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem probléma,tudja ő,hogy mikor kell jönni :-) szép napot
2015. jún. 30. 13:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed terhes vagy, akkor pár nap múlva tesztelj még, vagy menj orvoshoz, hogy nem-e lát valamit.
2015. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,fiamnál is hasonló tüneteim voltak. Mindjárt megjön érzés. Egy ideje ezt érzem,azért is csináltam tesztet. Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki,mert azt hittem valóban menstruálni fogok. Ez az állapot nem is normális,dokihoz fogok fordulni hamarosan,kérek egy ultrahangot. Ha baba nincs is,probléma se legyen a hasszurkákból. Köszönöm
2015. jún. 30. 15:15
 8/15 anonim ***** válasza:

én látok valamit, és eddig mindig megláttam, aztán persze lepontoztak, de nekem lett igazam :P

szóval számolj be ;) :)

2015. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is látok rajta valami extra halványat, szerintem pár nap múlva ismételj.
2015. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva tesztelj újra,addigra erősödik! :)

Ha úgy érzed hogy babás vagy,akkor lehet benne valami.....én a második hónapba mentem dokihoz hogy valami nem stimmel a mensimmel mert megjött de furcsa volt,teszt negatív.Megtudtam hogy két hónapos terhes vagyok! Teljessen úgy vettem hogy csak bemagyarázom magamnak,és még se!

2015. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!