Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok. Tegnap este...

15 hetes vagyok. Tegnap este elkezdtem hüvelykúpot használni baktériumok miatt. Reggelre tiszta vizes lett a bugyim. Ez normális? Ugye nincs gond?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki...még nem szivároghat magzatvíz?
2010. márc. 3. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nekem is volt ilyen a terhességem előtt.A kúp fel nem szívódott maradványai távoztak így.A magzatvíz nem szivároghat.Használj tisztasági betétet, és cseréld amikor csak kell.Olyan kúpot viszont ne használj, amit nem orvos írt fel, mert nem használhatsz akármit.
2010. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már többször is használtam hüvelykúpot(terhesség alatt ill. előtte is), és minden esetben reggelre, tiszta viz lett a bugyim ill. a betét, teljesen átázott. Ez nem a szivárgástól lehet, hanem a kúp hatása.
2010. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, jól írta az első válaszadó! Nekem is volt ilyen, a kúp felóldódott és ami nem szívódott fel belőle az jött ki reggel amikor felkeltél! Ne aggódj, az nem a magzatvíz volt! Az már elég nagy baj lenne, ha az szivárogna ennyi idős terhesen!


31h kismama

2010. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a magzatviz. Nekem is volt hogy kellett hasznalnom kupot a terhesseg elott. Tegyel tisztasagit ejszakara.
2010. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!