Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyors segítség kéne! A barátnő...

Xsjado Skeleton kérdése:

Gyors segítség kéne! A barátnőm terhes?

Figyelt kérdés
Nemrég mondta hogy nagyobb a melle mint szokott lenni (nemsokara meg kellene jonni neki)viszont nem erzekenyebb, szedul(keveset eszik alapjaraton) es gorcsol a hasa(mas jel nincs). Szeretkezes utan mindig leellenoriztem a gumit hogy kiszakadt-e es petting elott mindig kezetmostam. Lehetseges hogy terhes?

2015. júl. 2. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mensi várható napján, v utána egy-két nappal reggeli első vizeletből teszt...

nekem amúgy egyáltalán semmi terhestünetem nem volt egyik gyereknél sem, szóval erre nem lehet alapozni. Ha kellő körültekintéssel védekeztetek (előváladék is szokott ám galibát okozni...), akkor valszeg nem terhes. De tesztelni azért kéne, aztán meg dokihoz menni ha még mindig bizonytalanom vagytok, mert innen mi úgysem ítélhetjük meg biztosra...

2015. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon felek. Mondtam neki hogy vegyunk tesztet de nem akar 2 nap mulva kell hogy megjojjon neki
2015. júl. 2. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
nem terhes.
2015. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu megjon neki, attol lehetnek a tunetek.
2015. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet és csinálja meg. Akkor fogsz csak megnyugodni ha látod,hogy negatív a teszt.
2015. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!