Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult ilyen veletek...

Előfordult ilyen veletek szeretkezés közben, mikor terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap este szeretkezni kezdtünk. Ez mostanában nem olyan egyszerű, főleg az én részemről, mert eléggé nehézkes a terhességem. Vagyis velem meg a babával minden rendben hálistennek, de szenvedek a gyomorégéstől és annak minden kellemes mellékhatásától (büfögés, öklendezés, néha hányás) hiába a diéta és a savlekötő, nemrég derült ki, hogy erősen vashiányos vagyok, szóval eddig félzombiként járkáltam, egy sima sétától kifulladtam, ez most már kezd rendbe jönni.De a vastól szorulásom van, mellette eléggé gázos lettem. Plusz egy bálnának érzem magam, hiába híztam eddig csak 6 kilót (29. hétben vagyok). ÉS arról már ne is beszéljünk, hogy van egy 2,5 éves kislányom, na de ezek mellette ő a legkisebb "probléma", most már nem olyan bújos mint az elején.

Tehát úgy érzem minden nőiesség és szexisség eltűnt belőlem, így nehéz a romantikus estékre ráhangolódnom, hiába a férjem megtesz mindent.

Tegnap este már úgy voltam, hogy na valamicske szikra gyulladt bennem, oké érzem, hogy a picúr rudgos, de kizárom, picit fáj a derekam, de hopp egy párna oda és okés. Most rám hajolt a férjem, jaj de kell homorítania, hogy ne nyomja a hasam, de őt nem zavarja oké... A mellemmel kicsit óvatosan.... És aztán minden tökéletes volt, misszionárius pózban voltunk, és ahogy a férjem behatolt kicsúszott egy puki.

Ott helyben elsüllyedtem (holott persze hogy hallotta már hogy csinálok ilyet azért ennyire nincs már rózsaszín felhő több mint fél évtized után), de mondom ez kész, most vagyok a legalján miden fajta nőiességnek.

A férjem remekül kezelte, nevetett egy kicsit, mondta, hogy hoppá és megkérdezte, hogy jobb lenne-e egy másik póz, és elkezdtem bőgni, hogy nem, csak szálljon le rólam, hagy öltözzek fel. Erre se volt semmi gond hagyott felöltözni, mondta, hogy dehogy haragszik, nem undorodik ez csak az én fejemben van, de nem tudott megnyugtatni.

Most mit csináljak? Nem szeretnék se átmenni egy fingó, böfögő, elhízott nőbe, akinek tök mindegy, mert a párja MÉG felizgul rá.De nem szeretném az örökös idegeskedésemmel se tönkre tenni azt ami van. Hogy érezhetném újra azt hogy nő vagyok, ilyen állapotban anélkül, hogy bekattannék? Vagy csak kaptam egy nagy adag hormont és attól vagyok ilyen liba?


2015. júl. 2. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy!!:))) mintha magam hallanám.., csak én még horkolok is! 😆 szerinted???? Kész vagyok magamtól...

Engem az vígasztal, hogy már nincs olyan sok idő hátra és minden vissza fog állni!

28 hkm

2015. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakorlatilag fiúk között nőttem fel. Két bátyám van és mindig is inkább fiúkkal barátkoztam. Egyiküket sem érdekelte az ilyesmi. Főleg, ha véletlen történt és nem direkt, már-már sportot űzve. De valamelyiknek az sem tűnik fel :)

Gyomorégésre igyál citromos vizet. Görcsös hasi fájdalomra cickafark teát. Emésztési zavarokra kamilla teát. Ingerlékenységre citromfű teát.

Amikor menstruálok vagy előtte vagyok 1 héttel, akkor én is mindent túlreagálok, sírok. Egyszerűen nem ismerek magamra. Azért iszok idegnyugtató teákat.

2015. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulreagalod. Egy puki miatt mindezt? Nyugodj le! Ferjed is tok normslis!
2015. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó nem a puki miatt mindezt, az már csak a "hab a tortán". Ha normál helyzetben lettem volna én is lehet hogy max röhögök egyet vagy csak zavarba jövök, de megnyugodtam volna, mikor látom, hogy a férjemet nem zavarja. De, mint írtam, minden összejött, és azért reagálom is túl.

Csak az előző terhességem homlokegyenest más volt, akkor úgy éreztem, most vagyok a nőiesség csúcsán. Akkor azt okozták a hormonok, most ezt :S

2015. júl. 2. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon együtt érzek veled! Én is úgy érzem, hogy egy rakás tehetetlenség vagyok, egy szerencsétlenség. A szex gondolatától is rosszul vagyok, sajnos nem vagyok az a terhes szex istennő, mint a legtöbb várandós kismama. Rettenetesen fáj a derekam, már ülve, állva, de még fekve is. A melleim is borzasztó érzékenyek, néha az is fáj, ha a ruha hozzáér. Én is sokat puffadok (és hiába minden praktika...), esténként a hasam nagyon feszül, mintha köveket cipelnék benne. A romantikus hangulatnak a szele sem csap meg egy pillanatra sem. Szerencsére nálunk sincs ebből feszültség, férjem nagyon normálisan áll a dologhoz. Szóval nem vagy egyedül!

Első terhességemnél eü. okokból a 20. héttől le voltunk tiltva a szexről. Akkor kibírtuk szülés után a hatodik hétig, szóval tudom, hogy most is ki fogjuk bírni. Mi megbeszéltük férjemmel, hogy ez így nagyon nem jó nekem. Megértő, és mivel egyszer már átvészeltünk egy ilyen időszakot, így most is sikerülni fog! Ja, és persze a hormonok is... Tuti, hogy az is közrejátszik!

2015. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi rosszabbul reagáljuk le az ilyen dolgokat.A férfiak nagy része vígan fingik meg böfög,mi meg kiakadunk egy kis pukitól.

Én az első együtt töltött éjszakánkon a wc-t robbantottam szét,mert olyan hasmenést kaptam,hogy el nem tudom mondani.

Nekem ciki volt,a párom meg aggódott miattam.Felejtsd el.

2015. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez miatt ne lelkizz! :) benne van a dologban és szerencsére a férjed is megértette. Egyszer ilyen nálam is előfordult és akkor terhes sem voltam, nem volt mire fogni. Jót röhögtünk! :) Mi is évek óta együtt vagyunk, egy ilyen kis "baleset" már nem okozhat gondot!


Viszont írtad, hogy erősen vashiányos vagy. Megkérdezhetem, hogy mennyi a vasad illetve a hgb értéked? Illetve mit kell szedned a kezelésére? (én erősen vérszegény vagyok, valószínű a vashiány miatt, de nálam azt nem néztek eddig)

2015. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Két hét múlva lesz vérvételem, csak onnan gondolom, hogy az volt a gond mert összes tünet megvolt nálam a fáradtságtól kezdve a kifulladáson át a heves szívdobogásig. Most napi 31 mg vasat szedek (terhes vitamin+vastabletta) és jobban vagyok.
2015. júl. 2. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:

értem, köszi.

igen, akkor valóban vashiány lehet.

én csak fáradt vagyok, de nem is nagyon, ennek ellenére durván leesett a hgb értékem. vasat nem néztek, de hétfőn megyek laborba.

2015. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!