Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti képesek vagytok kitapogatni...

Ti képesek vagytok kitapogatni, hogy fekszik a babátok? Csak én vagyok ilyen bena, hogy nekem nem megy? 38 hkm

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen én érzem általában,pedig még pici 24hetes.Bár elég vékony vagyok.
2015. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is vékony vagyok, így a terhesség végén vagyok 61 kiló. Érzem, hogy hol van, az oké, de olyasmikre gondolok, hogy melyik a feje, a feneke, a lába stb.
2015. júl. 3. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Értettem. Én érzem épp ezért írtam,hogy ilyen picin 24hetesen is mindenét érzem.A dokinál is előbb én mondom,hogy hol van utána az uh is igazolja.Én 165cm vok és 45kg.így nagyon érzem minden kis testrészét.Nyugi amúgy nem vagy béna! Miért baj egyáltalán,hogy nem tudod pintosan kitapintani?Nyugodj meg
2015. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták vékony a hasfalam mégsem tudom milye éppen hol van. Ki tudom tapogatni hol a baba de hogy az éppen milye..

27 hkm

2015. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, vékony hasfallal, 37 hetes és én sem tudom, mijét érzem épp. Szóval lehet, h valakinek jó érzés azt hinni, h ő azért érzi a a babáját, mert vékony, mások meg azért nem, mert kövérek, ezt az elméletet én sem tudom igazolni.
2015. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nemcsak szeretem azt hinni,hogy tudom milyen testrésze hol van,hanem tényleg.Különben az uh sem igazolná.Ez nem bénaság vagy elképzelés dolga.Utálom az ilyen rosszindulatú kismamákat.
2015. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg utálom az ilyen értetlenkéket :)Fuss neki még egyszer légyszí, mert nem írtam olyat, amit te állítasz.
2015. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu már, hogy 24 hetesen ennyire pontosan érzi, mikor a gyereknek még bőven van helye és jó sok magzatvíz veszi körbe. 165/45 pedig nem vékony, hanem Samu, a csontváz. Főleg terhesen.
2015. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 24. hettol csak annyit tudtam, hogy faros a babam, mert szanaszet rugta a mehszajam.

Most 34 hetes vagyok, es annyival vagyok elorebb, hogy meg mindig faros a babam, igy ha fent nyomodik ki egy teniszlabda, akkor az a feje, ha lent, akkor az a kis pogacsa segge. A ketto kozott neha erzem a konyoket, ami nem olyan tomba, hanem kicsit elesebb testresz a s a popsi kozott. Illetve a labait erzem, mikor taposomalmosat jatszik a mehszajamon.

2015. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!