Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van, ha véletlenül nem...

Mi van, ha véletlenül nem fogyni fogok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Alapvetően túlsúlyos vagyok, kb. 95kg. De egy hete nem kívánom a lisztes dolgokat, rizst sem nagyon. Salátákat ennék, joghurtot, halat, nagyon ritkán gyümölcsöt. Még az édes ízt is kerülöm, émelyít, de pl. a savanyú uborkát szívesen eszem. Ezzel az étkezéssel pedig tudom, hogy alapvetően fogyni szoktak az emberek. Nem lesz baj, ha nem eszem csak zöldséget és kevés húst? Aggódom, de valahogy nem kívánom ezeket. Hallgathatok a megérzésre, vagy erőltessem a kenyeret?
2015. júl. 3. 20:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Nah, ezt jól elrontottam :D szóval , mi van, ha véletlenül fogyni fogok és nem hízni terhesség alatt... ez akart lenni :)


ÉS az is kimaradt, hogy 21 hetes várandós vagyok, második babával.

2015. júl. 3. 20:45
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
87 kilóval kezdtem a terhességet,és 5 kilót híztam.Mindig azt ettem amit megkívántam.Azt edd ami jól esik.Mennyit híztál eddig?
2015. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok túlsúlyos, mégis fogytam mindkét terhességem alatt (nem hánytam, nem volt semmi bajom, egyszerűen csak így reagált a szervezetem). S van két makk egészséges lányom!

A kenyeret minek kellene erőltetni? Nem abban van a vitamin. A zöldségek, húsok teljesen megfelelnek.

Szóval ne aggódj, ha fogysz. Túlsúlynál meg végképp nem gond!

2015. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok túlsúlyos, mégis fogytam mindkét terhességemmel. Nem hánytam, nem volt bajom, egyszerűen csak így reagált a szervezetem. S van két makk egészséges lányom!

Túlsúlynál végképp nem baj, ha esetleg fogsz, ettől még a baba elvonja a kellő vitaminokat magának.

Amúgy a kenyeret miért kellene erőltetni? Nem abban vannak a fontos tápanyagok.

Szóval nyugi, nem gond ha fogysz!

2015. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sokat híztam már eddig, a hányingeres időszakban nagyon elengedtem magam, és sok sósat ettem, chipset, ropit, ilyen rémes ételeket, mert valahogy a sós jólesett. Hiba volt. 5kg-t híztam már. Nagyon fittnek érzem magam amúgy, a súlyom ellenére, iszonyú sokat mozgok a másik gyermekemmel, ma most ültem le második alkalommal, egész nap csak rohangálok vele, még ő sem túl nagy. Na, de akkor is, ennyire kövér még életemben nem voltam, és zavar is. Eléggé örülök az új "vágyaimnak", hogy a zöldségeket kívánom, meg a hideg vizet ebben a melegben, csak nem tudom, mennyire engedjek nekik, nem lesz baj, ha esetleg fogyni fogok? Nem akarok rosszat a babának és mindenhol azt olvastam, hogy nem szabad szélsőségesen étkezni, de nagyon megy a pékáru, kenyér, meg ilyen száraz dolgok, mint a rizs. Tésztát alapból nem nagyon szeretem, mármint a kifőtt tésztát. Félek, kevés lesz a szénhidrát a babának.
2015. júl. 3. 20:52
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kétszer ment el - kitörölte a válaszomat, újrapötyögtem, erre nesze mégis megjelent. :D
2015. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóval: NEM nagyon megy ... csak kimaradt a nem. Én nem tudom, mi van velem most, szerintem a fáradtság... bocsi, hogy nem tudok fogalmazni :D
2015. júl. 3. 20:53
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megírtad mégegyszer! :) Jobb kétszer, mint egyszer sem! :) Hasznos nekem!
2015. júl. 3. 20:54
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
A zsirraktarodbol boven van mit lebontania. A magzat taplalasa nem ugy mukodik, hogy a gyomrodbol megy egy cso az o gyomraba. Olvass utana a terhessegnek kicsit alaposabban.
2015. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Első terhességemet 94 kilóval kezdtem. Fogytam a 20.-ik hétig 5kilót, majd ezt szedtem vissza és még 2 kilót. Azaz 96-al mentem szülni.

Mindent ettem amit megkívántam.

Igaz alapvetően nassolós vagyok, de a terhesség alatt ezt elhagytam.


Most második gyerekkel vagyok terhes, 30 hetes. Eddig 2 kilóval vagyok nehezebb. Most is eszek mindent.

Ezért szeretem a nyarat, sok a gyümölcs és azt nassolok :)

2015. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!