Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik trimeszterben puffadas...

Masodik trimeszterben puffadas, hordohas. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
19. hetben vagyok,hizas nem egesz harom kilo,de akkora hasam van,mint egy hat honapos babasnak. Korabban is puffadtam,de ez most mar durva,feszul az egesz gyomor- es hasfalam,kellemetlen diszkomforterzetem van,es nehezen kapok levegot is. Raadasul szegyellem is,probalom behuzni,takargatni,mert utalnam,ha szules elott allonak neznenek negy honaposan. Tudom,tudom,hulyeseg,de ez van. Van valami bevalt lufiellenes modszeretek ?
2015. júl. 5. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott puffadni feszülni.

24 hetes leszek kedden de sokan kerdezik h biztos h egyedül van a pocaklakó mert szép gömbölyű a pocim sokan 30 hetesnek hisznek.

Minden alkat függő h kinek mennyire látszik a pocakja és h mikortól.

2015. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
espumisan gyongy szedheto puffadasra en is hasznalom neha. amugy nekem is joval nagyobbnak tunik mint az atlag de allitolag a baba is nagyobb
2015. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!