Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhességem alatt többször...

Ha terhességem alatt többször éreztem enyhe mensis görcsöt (dokim azt mondta normális, nő a méhem) és most 35 hetesen is érzek ilyet hogy fogom tudni megkülönböztetni a jóslófájástól?

Figyelt kérdés
Naponta párszor érzem mostanában újra, de nem is minden nap. Vagy ez már jósló lesz? Ha igen az jelenthet rosszat vagy normális?
2015. júl. 6. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A jósló fájások sima összehúzódások,kb ekkor kezdődnek, eleinte gyengék, aztán erősödnek kicsit. Vannak, akik már jóval korábban is érzik. De ha minden igaz, lassan le kell állnod a magnéziummal, akkor még jobban fogod érezni.
2015. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már jósló. Egyre erősödni szokott.

De amúgy nem baj, ha nem tudod, hogy ez most jósló vagy sem, mivel az igazi fájások a lényegesek, azokat pedig szerintem nem lehet semmivel sem összetéveszteni...

Ja, és nem jelent rosszat. Készül a tested, de ettől még akár túl is hordhatod.

2015. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez nem jelenti azt hogy nyílik is a méhszáj, ugye?
2015. júl. 7. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem hiába fájt, nyilallt végig zárt voltam. Amikor viszont nyílni kezdtem nem éreztem.

Tehát ez nem feltétlen jelenti, hogy nyílik a méhszáj, sőt az a legtöbbször nem is érezhető.

2015. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!