Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely ultrahang esetén volt...

Hüvely ultrahang esetén volt aki behivta a párját a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a párom is látná és hallaná szivhangot. Mennyire engedik meg ezt az orvosok?
2015. júl. 9. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam is bent volt a férjem és a barátnőmnél is a párja, a monitort nézik ilyenkor nem a nő testrészeit, magán orvosoknál ez evidens, természetesen engedik, sztk-snál nem tudom.
2015. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Barmilyen vizsgalaton jelen lehet hozzatartozo. Egeszsegugyi torveny rendelkezese.
2015. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az első UH hasi volt, szerencsére szívhang is volt már, a párom bent volt. A 12. hetes hüvelyi volt. Azt mondta azon nem szívese venne részt. Elkísért a vizsgálatra, de nem jött be. Tiszteletben tartottam a kérését. Persze mikor kijöttem az UH képpel és elkezdtem élmény beszámolni, hogy milyen cuki volt, meg hogy mozgott, már azt mondta kár, hogy nem volt bent! :)
2015. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Duenna ***** válasza:
30%
Ne erőltesd, hogy a párod is ott legyen a vizsgálatoknál, nem minden férfi viseli könnyen a látványokat.
2015. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ott volt a férjem az összes vizsgálaton. nem erőltettem, ő kifejezetten akarta.

Nem látott olyat, amit azelőtt nem látott :)

Azt az arcot amit akkor látott amikor először meglátta a piciket (3 van) nem lehet leírni és azóta is emlegeti!

nagyon erős kapocs van közöttük. Nem mondom, hogy az első uh miatt, de az, hogy végigkövette a terhességet és a szülésnél is ott volt, biztosan befolyásolta.


Én nem voltam zavarban a férjem előtt hüvelyi uh alatt sem, a dokinak meg természetes volt, hogy ott van.

2015. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk bent volt, de ez magánrendelés, sztk-ban szerintem kérdéses (nálunk még a 18 hetesre se engednek be senkit).

Miért ne mehetne be a férj? mit látna? nem hiszem h azért akar bemenni h beálljon a lábad közé és nézzen. Nálam le se vette a monitorról a szemét, akkor abban a pillanatban az érdekelte jobban

2015. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy kísérőt jogod van magaddal vinni, _akármilyen_ vizsgálatra! Nem csak uh-ra, akármire.
2015. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk pl nem engedik be, mert egyszerre több nőt is behivnak és csak egy függöny választ el tőlük. .. Plusz nem minden férfi kezeli jól, hogy a parjaban valaki matat
2015. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is bent volt mindegyik terhességemnél az első uh-on is, ami hüvelyi volt. Egyből rátapadt a szeme a monitorra és a leendő gyermekünkkel volt elfoglalva, nem azt nézegette, hogy éppen mit csinál a doki. A szüléseimnél is bent volt, bár a császárt ablak mögül nézte végig (látszani akkor sem látszott semmi). Neki hihetetlen élmény volt minden, mai napig emlegeti. De persze mindenki más, van akit zavar, ha ott a párja, vagy éppen a párját rázza ki a hideg a gondolatra is. Nincs egyikkel sem semmi baj! :)
2015. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:DD Ne haragudj, de mi az, hogy ne vigye be, mert nem viseli jól a "látványokat"? :D Milyen "férfi" az, aki egy sima hüvelyi uh-ot sem bír? Ez már a röhejes kategória, szerintem. A szüléstől sem kéne összeesnie, de azért egy ultrahangot nem bírni már nevetséges lenne.
2015. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!