Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám megszüntetni az...

Hogyan tudnám megszüntetni az aranyeret szülésig?

Figyelt kérdés

Pár hete jöhetett ki az aranyér nálam, 6. hónapban vagyok. Néha viszket, nem vérzik, különösebben nem fáj, inkább afféle nyomásszerűséget érzek székelés után.


Valamilyen tornagyakorlattal eltüntethető szülésig? Mert gondolom a kitolási szakaszban ez még rosszabbodhat, addig kellene csinálni vele valamit.


Menjek el nőgyógyászhoz és kérjek rá valamilyen krémet? Vagy van olyan krém, amit kismamák is használhatnak vény nélkül? Hogyan lehet a végbél záróizmát edzeni? Leírná nekem valaki pár mondatban?



2015. júl. 9. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A Hemorid kenőcs nekem bevált. Lehet terhesen is. A kúp változatát viszont már nem.


Teljesen megszüntetni egyébként nem fogod tudni, csak visszaszorítani, a tüneteket ideig-óráig elmulasztani.

Csak a műtét hoz végleges (már amíg egy újabb ki nem jön) enyhülést.

2015. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Kriston intimtorna tanfolyamot. Már 2 hét után érzed magadon a változást!
2015. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőség semmilyen ilyen tornára ott, ahol élek, de még a környéken sem :( Ezért lenne jó, ha valaki lépésről-lépésre elmagyarázná, hogyan kell záróizom tornát végezni.
2015. júl. 9. 09:58
 4/7 A kérdező kommentje:
A Hamorid kenőcsöt székelés után kell a végbélnyíláshoz kenni, vagy ettől függetlenül lehet használni?
2015. júl. 9. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezt javasolta a nődokim, 1 db-ot használtam el belőle és pikk pakk elmúlt, pedig nekem még vérzett is.

2015. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ilyen fajta tanfolyam arrafelé, akkor szerintem vedd meg a könyvet. Én jártam tanfolyamra, aztán megvettem a könyvet és szerintem szuper! Lépésről-lépésre elmagyarázza mit hogyan kell csinálni.
2015. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sőt, ha jól emlékszem azt mondta a tanf. vezető, hogy a végbél a legkönnyebben edzhető, így hamar érezhető a változás! Sok sikert!
2015. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!