Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Utolso...

Albertzsa kérdése:

7 hetes terhes vagyok. Utolso mensesem 05.24. Tegnap barnazas, ma enyhe verzes, barnazas. Elmentem ugyeletre. Huvelyi uh-n 5.7mm-es petezsak. Ez a meret ennyi idosen normalis? Fugghet a fogantatas napjatol a meret? Szerintetek lesz belole baba?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha későbbi ovud volt..

Hány napos a ciklusod? Mikor lett pozi a teszted?

2015. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem pontosak voltak a ciklusaim, és 5+3 hetesen 8,4 mm-es petezsák volt.

8. hétben 34 mm-es petezsák, CRL: 14 mm


Szerintem neked nagyon pici. De majd kiderül. Drukkolok, hogy rendben legyen.

2015. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Altalaban 28 napos a ciklusom,1-2 honapban volt 30-31 napos. Tesztet mar csinaltam 3-szor,mindegyik pozitiv lett. Eloszor 1 het kesessel,aztan a 4.het kornyeken es tegnap a barnazaskor.
2015. júl. 12. 14:29
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszonom,nagyon bizakodom,mert mar 1.5 eve probalkozunk. Annyit mondott az orvos,h kisebb a korahoz kepest. 1 het mulva menjek vissza.
2015. júl. 12. 14:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Es kaptal progi potlast? Remelem igen...en azt mondom, hogy keszulj rosstabb eshetosegre is, mert a barnazas, verzes nem jo jel es valljuk be 7 hetesen, meg, ha kesobb is fogant legalabb szikholyagnak kellene lennie...de szivbol kivanom, hogy minden rendben legyen.
2015. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Annyit mondott az orvos,h folsavat szedjek. Semmilyen mas gyogyszert nem irt fel.

Hat most felkeszulok/felkeszultem,h nem sikerult,mert a meretek nem ezt tamasztjak ala es inkabb erjen meglepetest.

Remelem csoda tortenik!

2015. júl. 12. 14:51
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de 7 hetes terhesen már szívhangnak kéne látszania, nem csak petezsáknak. És ha történetesen még későbbi peteérésből is fogant a pici, az, hogy barnázol és vérzel, az marhára nem jó! Neked sürgősen gyógyszert kellett volna kapnod!

Én ezért még a gyógyszer mellett 3 napig megfigyelésen bent feküdtem a kórházban és én csak barnáztam és nem véreztem.

Milyen ügyeleten voltál? Sima háziorvosi ügyeleten vagy nőgyógyászati ügyeleten? Mert ha nem nőgyógyásznál voltál, akkor sürgősen menj oda!

2015. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Uzsoki korhaz ugyeletes nogyogyaszanal voltam. A barnazasra azt mondta,h ez normalis a korai terhessegnel,a petezsakra pedig pontosan azt,h normalisnak mondhato,de azert a korahoz kepest kisebb. Most akkor normalisnak mondhato vagy kisebb? Azota erosebben gorcsolok,erosebb lett a barnazasom is,neha enyhe verzes is van. Arra jutottam,h ha ma es ejszaka is ez lesz,akkor elmegyek holnap ujra nogyogyaszhoz.
2015. júl. 12. 16:44
 9/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagyon sajnalom, de, gorcsolsz plusz verzel, akkor veteles vsn nagy valoszinuseggel.

Nem ertem, hogy mondhat ilyet egy orvos, hogy a barnazas es verzes normalis, mert nem az. Nem tudom megmentheto lett volba terhesseg profi potlassal, de szerintem neked a pozitiv teszt pillanatatol szedni kellett volna. Erre utrogestan a gyogyszer vagy duphaston. Ha masfel eve probalkoztok, gondolom mennyire vartatok a babat. Szerintem keress egy megbizhato orvost, aki ellat rendesen! Kitartast es nagy lelkierot kivanok neked!

Amugy nekem is volt egy olyan terhessegem, ahol majus 24 volt az utolso menzesz elso napja. Hosszu ciklusaim voltak es kesoi peteeresem es ugy hallottuk az elso szivhangot julius 4 en. Tisztan emlekszem, holott mar 3,5 eves a fiam. Szoval ez a petezsak meret 5 hetes terhessegnek felel meg! Szivbol sajnalom

2015. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én Pénteken voltam ultrahangon, 5hetes terhes vagyok és 15mm a petezsák, 2 hét mulva kontroll ultrahang, 7 hetesen már szívhangnak is kell lenni azt mondta a doki. A barnázás,vérzés nem jó jel, és nem normális. Baba lehet még belőle!
2015. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!