Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megéreztétek a nemét? Volt...

Ti megéreztétek a nemét? Volt olyan, aki gondolatban "beszélgetett" a babájával, amikor az már a hasában volt, és így ráérzett a nemére, és tényleg az is lett?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

50%-os esély van ráhibázni. Utána meg persze bármit bele lehet magyarázni, hogy mekkora médium volt az illető.

Ennyi erővel érmefeldobásnál is működnie kellene.

2015. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az elsőnél kislányt szerettünk volna, de kisfiú volt a megérzésem, és kisfiú is lett. A másodiknál mindegy volt hogy mi a neme, én kislánynak gondoltam, de Ő is pasas :)
2015. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgettem vele. De kezdettől fogva, ha csak rágondoltam, hogy milyen lesz a gyerekem, akkor valamiért fiúnak képzeltem el.
2015. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megéreztem hogy fiú lesz de nem volt nehéz, ferjemnek fiú tesói vannak, apósomnak is, ebben az ágban 10-ből talán 1 lett lány..
2015. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es, és te mit éreztél? Mi lett végül? Ismerem én is az esélyeket, meg hogy utólag bele lehet magyarázni, de a kérdésre is válaszolsz?:)


2-es, 4-es, köszi, 3-as, és végül fiú lett, vagy lány?

2015. júl. 15. 13:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lányt szerettem volna, azt éreztem, hogy fiam lesz. Kislány lett. Második terhességnél még biztosabban éreztem, hogy fiú lesz, ő is lány lett. A lelkem mélyén egy fiút sem szerettem volna.
2015. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3as, természetesen fiú lett.
2015. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 hetes terhes voltam, amikor ültem az ágybon és egyszerűen jött az érzés, hogy fiam lesz. Nyilván teljesen mindegy volt, hogy mi lesz, nem különösebben szerettünk volna a férjemmel egyiket vagy másikat, csak babát szerettünk volna, akivel minden rendben van, de én valahogy akkor fiút éreztem és ez végig így is volt. És fiú is lett!:)
2015. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ki és miért pontozott le? Elég nevetséges egy ilyen választ lepontozni...
2015. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon kislányt érzek de még nem tudják megmondani mert csak a 11. hétben járunk:)
2015. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!