Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mendencevégű a baba hol...

Ha mendencevégű a baba hol érezhetőek a rúgások 23 hetesen?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semeddig nem tart neki bármikor fordulni egyet. :) koldok körül van a méh teteje, alatta szinte bárhol rúghat. Én általában a koldokom és a hasam legalja között félúton éreztem ilyenkor legsűrűbben.
2015. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az en kis dragam a mehszajamat tiporta meg.
2015. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemrég a köldököm körül rugdosott most meg lent érzem a mocorgást.akkor még mindig medencevégű?én már kezdtem örülni hogy azért érzem fent a mozgást hogy be van fordulva
2015. júl. 15. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok, rengeteget forgolodnak mert saját uszodájuk van még ilyenkor. De hát ne aggódj, 30 felett legyen fejvegu majd.. :) addig lesz vagy 100szor még de forgolódnak sokat amíg ilyen sok helyük van.
2015. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg ha be is fordult, meg sokszor fog forogni. Nekem 30 hetesen fordult vissza fejvegubol medencevegube.Azota is faros.


35 hkm

2015. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem mérvadó egy több napos/hetes uh szerinti fekvés. Van hely lubickolni, bukfencezni...

Én kb egyik nap lent érzem, másik nap fent. Tegnap délután a hólyagomon balettozott, most reggel a köldökömnél éreztem rugdosni.

2015. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak rúgnak, boxolnak is!:)) mindenfelé lehet őket érezni...:)
2015. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fejvégű volt mégis mindig lent éreztem mozogni :) 30 hetesen éreztem először úgy igazán mindenfelé mozogni szóval addig nagyon sok helye lehetett lubickolni :D
2015. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!