Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalataitok?...

Mik a tapasztalataitok? Málnalevéltea vagy homeós bogyeszok, vagy mindkettő? Én csak a málnalevélteát iszom. Remélem az is elég.39 hetet kezdem

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elso szulesem elott malnalevelet is ittam es egy fjta homeos bogyot szedtem, harom orat vajudtam, igaz, hogy azt nagyon durva fajasokkal es egybol 3 percesekkel kezdtem.

A masodik szulesem elott csak teat ittam, mert a bogorol mindig megfeledkeztem es inkabb hagytam. Nem tudom, hogy a tea miatt-e, de szules elott harom nappal fajdalommentes kemenyedesek kinyitottak ket ujjnyira, majd az azt koveto napokban mar kemenyedeseim sem voltak, megis 3 ujjnyi lett a mehszajam. Ekkor a doki mar nem vart tovabb es inkabb meginditotta a szulesemet, mert attol tartott, hogyha elenged, akkor tovabb tagulok fajas nelkul es en is autopalya mellett fogok szulni.

Ket orat vajudtam ekkor.

Fogalmam sincs, hogy a tea miatt volt-e, de nem banom, hogy igy alakult.

2010. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem szedtem, nem ittam semmit 14 óra vajúdás.

Kettecskénél málnalevél teát ittam, az első fájástól számított 7. órában már a kezemben tartottam. Sokkal intenzívebb fájások voltak, mint az elsőnél, de lehet, hogy ez a szülések számával is összefüggésben van.

2010. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél ittam a teát, szedtem a bogyót, még a szülőágyon is, és szinte semmit sem tágultam... - császár lett belőle. Most a másodiknál (még nem eldöntött, hogy milyen szülés lesz) csak a málnalevélteát fogom inni, a folyadék amúgy is kell. 7 hét múlva megmondom, mi lett! :)
2010. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én málnalevélt ittam, már nme emlékeszme, asszem a 37. héttől. és nem ért semmit (20 óra után butokrepseztsé, + oxitocin). nem tágultam.
2010. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy ez teljesen egyénfüggő. Rengeteg anyukát megkérdezetem én is, kb. fele-fele lett az arány, akinek segített a tea és a bogyó és akinek nem. Én úgy gondolom, ez ugyanaz az arány, mint tea és homeo nélkül. Bár próbálgatni lehet, miért ne? Kellemes és könnyű szülést!

37. h. KM

2010. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!