Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éhség/evés/hízás szempontjából...

Éhség/evés/hízás szempontjából melyik a legrosszabb időszak terhesen?

Figyelt kérdés

Mikor hízol/eszel a legtöbbet?

Én első trimeszterben rengeteget híztam, mert állandóan émelyegtem. Lehet arra számítani, hogy később jobban vissza tudom magam fogni?



2015. júl. 17. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem az elején 1-2 kívánós dolgom volt, de nem ettem annyit, hogy sokat hízzak 1-2 kilót szedtem fel. 2. trim. semmi extra, akkor nagyon kiegyensúlyozott minden 2 hetente talán hÍztam 1 kg-ot.

De a vége! 3.trimeszter! Akkor aztán, mint akit tömnek! Sokat is ettem és kb a levegőtől is híztam. Akkor sokat lehet felszedni, de az már inkább a babára megy.

Összességében 12 kilót híztam, már szüléskor lement 8.

2015. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én első trimeszterben rengeteget híztam, mert állandóan émelyegtem


Csak szerintem nincs ebben a mondatban logika?

2015. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sincs benne logika :D Én is émelyegtem meg hánytam és fogytam 3 kilót.... Ez talán logikusabb
2015. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is az első trim-ben híztam sokat (5-6 kg) mert csak akkor nem émelyegtem nagyon ha folyamatosan szénhidrátot nassoltam. Mindkét gyermekemnél így volt. Utána a 2. trimeszterben szépen lassan jöttek fel a kilók, a 3. trimeszterben alig valamennyi, inkább csak vizesedtem. Mindkétszer +13 kg-mal mentem szülni, vékony testalkatú vagyok úgyhogy nem nagyon látszott, és szüléskor lement 9 kg, a következő 2 hétben még 2-3 kg, biztos a víz. De sok helyről hallottam hogy első időszakban nem ettek, hánytak, még fogytak is, és a 3. trimeszterben bepótolták, ők akkor ettes sokat. Egyik barátnőm a 20. hétig csak fogyott, mégis +20 kg-mal ment szülni. Aztán a szoptatás alatt leadott 35-öt... :) Másik bnőm szintén nem hízott az első 20 hétben, utána pedig erősen diétásra és edzősre vette a dolgot, nem akart hízni, neki 33 hétre született a babája, 1400 g-mal. 33 hetesen még nem látszott hogy terhes...
2015. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is émelyegtem és hánytam végig az első trimeszterben (plusz szedtem össze egy hányós vírust is) és ahelyett, hogy fogytam volna 4-5 kg híztam, mivel este hánytam és főként csak a folyadék jött ki. Ha ettem nem voltam rosszul. Ha ittam azonnal kijött minden. Szerintem ebben nincs ellentmondás.
2015. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is émelyegtem, és annak ellenére, hogy nem hánytam, mégis fogytam az első trimeszterben.

A 23. hétig egy dekát sem híztam. 57 kilóval kezdtem, 65-tel menetem szülni, és ennek nagy része a 23-30. hét között jött rám. Vége felé megint nem híztam.

2015. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem gyomorégésem volt, az 1. trimeszter végére már +10 kg-nál jártam....aztán a 2. végére 17-nél...úgyhogy a 3-ban már nagyon visszafogtam magam, 22 kg-al mentem szülni...

én azt mondom igen, hogy az első a legrosszabb a rosszullétek miatt az ember nem tudja kordinálni hogy mit eszik..aki "szerencsésebb" semmit, aki peches, az mindent felfal :)

a 2.-3.-ban azért már lehet figyelni...

2015. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2-es! Az émelygéstől én is iszonyú éhes voltam, ezért is híztam. Megnyugodtam, hogy más is hízott. Ezek szerint a 2. trim. a legkönnyeb:)
2015. júl. 17. 10:32
 9/11 anonim ***** válasza:

A legjobb majd félidő után jön fel.

Én 65-el kezdtem, 11 hetes koromra 61 lettem, 18-ra 63 (itt jött csak vissza az étvágyam a sok hányinger után), 24-re 64, 27-re 67 szóval eddig nálam ez volt a leggyorsabb bár víz is van ebből valamennyi..

Hogy vissza tudod-e fogni magad.. terhesseg ideje nem a fogyózásról szól. Persze ha sok értelmetlen dolgot ettél és azért jött fel ennyi, akkor az akaratero kérdése is. Nassolásra jó csoki helyett a gyümölcs, teljes kiorlesu kenyér a fehér helyett stb.. de éheztetni nem szabad magad.

2015. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*legtöbb.. nem legjobb. Telefon..
2015. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!