Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-36 hetes kismamák! Nektek...

34-36 hetes kismamák! Nektek milyen aktív ebben a melegben a baba?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor már kevesebbet mozog a helyhiány miatt, hosszabb az alvási ciklus...

ezzel szemben azt tapasztalom, hogy szinte egy percre se áll le (aludni szerencsére nagyjából hagy).


Nálatok ez hogy van?

Vajon csak a meleg hat rá így?


34hkm


2015. júl. 22. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3 napja egyfolytában ugrál. Éjjel is,amint fordulok már kezdi is. Mellé napi átlag 5x csuklik. Nem tudom,hogy ez a nagy meleg lehet az oka, vagy csak ilyen virgonc :) 34hkm.
2015. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon mocorgos. Egesz nap mozog. Az első szintúgy ilyen volt. Este változó. Van hogy nyugodt van hogy nem alszom.

35hkm

2015. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fel van progve!

36 hkm

2015. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is mocorog még bőven,de azért szokott pihenni is :) most épp alszik szerintem mert az utolsó mozgását kb 10 perce éreztem. Napi 1-2x csuklik,szokott nyújtózkodni is meg fészkelődni, na meg a végtagjait fel-le mozgatni olyankor olyan érzés mintha bulizna odabent mert úgy beindul:) 35 hetesek vagyunk amúgy :)
2015. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezek szerint hasonló. Engem időnként halálra rémít egy-egy rúgásával, olyan mintha menten szétszakadna a hasfalam. Nagyon erős és még hat hét! Persze maradjon még és fejlődjön minél jobban, remélem, én is megmaradok! :)

Igazán jöhetne egy kis lehűlés, mert még az orvosig való eljutás is megvisel.

2015. júl. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!