Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 19 hetes pocakosan...

Szerintetek 19 hetes pocakosan mennyire biztonsagos a Dunaban furdeni Gödnel?

Figyelt kérdés
Sokan furdenek, nalunk is a gyerekek en eddig csak a labaztatasig jutottam, amugy ranezesre nagyon szep tiszta a viz.
2015. júl. 23. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb orvos nem ajánlja a fürdést terhesen, a fertőzésveszély miatt. Ez alól csak a tengerben fürdés kivétel, azt a legtöbb orvos nem tiltja, mert a sós víz sokkal kevésbé veszélyes ilyen szempontból. Én nem mernék/mertem térdnél tovább bemenni semmilyen vízbe terhesen (pedig én is strandoltam a nagyobbakkal).
2015. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uhh...hát én a Dunában nem terhesen sem fürdenék, valahogy nekem a nagyon nem kategória.
2015. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól, mert te tisztának látod, valószínűleg hemzseg benne a sok baci. Én biztos, hogy nem mennék bele.
2015. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb mint a csatornában, azt sem értem aki a gyerekét engedi fürödni benne abba engedik a szennyvizet, szerintem NE!
2015. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Godon 2 szabad srand is van ahol viszgaltan tiszta a biz, nagyon sok kisgyerek is furdik benne.amugy nekem a doki a Balcsit nem tiltotta....de persze a duna mas....akkor lehet kihagyom vagy utanajarok itt helyileg...
2015. júl. 23. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:

én Gödi vagyok, és látom hogy sokan fürdenek, el is hiszem hogy tisztább a víz mint dél-pesten. De most őszintén, fürdenél ilyenkor, amikor melletted 3 méterre ott hugyál bele a vízbe a kutya?

nem terhesen más, persze, akkor max összeszedsz egy jó kis hüvely gombát. De terhesen ezek a fertőzések végzetesek is lehetnek.

2015. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, elég sok helyen eresztenek bele illegálisan szennyvizet, emiatt én nem terhesen sem fürdenék benne. Maximum akkor, ha én magam viszek be egy palack vizet az ÁNTSZ-nek és arra mondják, hogy bevizsgáltan tiszta és biztonságos.
2015. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én térdig mentem bele ugyanott, hasonló idős vagyok, mint Te. Egyébként minden nyáron strandolunk a Dunán, de most nem kockáztatok.
2015. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, ezek miatt nem mennék bele. Sajnos elég sok helyen csinálják ezt stikában.

2015. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!