Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás vérzés, üres petezsák,...

Barnás vérzés, üres petezsák, csütörtökön kontroll. Van még remény?

Figyelt kérdés
Május 30. volt az utolsó mensi. Tegnap barnás folyással mentem be az ügyeletre. 13 mm szabályos petezsák de életjelenség nincs. korai grav. van a papíron. De én nem 8. hetes lennék most? A HCG szintem 11308 ez a vérvételből kiderült. A folyás/vérzés nem sok de azért làtszik a papíron ha megtörlöm magam. kb fél óránként töröltem tegnap.. Èjszaka nem is volt most nem tudom föl sem állok inkább csak fekszek. Van még remény szerintetek? :( Volt már valaki így?

2015. júl. 26. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyinek kellene lennie a HCG-nek, önmagában sajnos nem is mond sokat, csak akkor, ha egy ismételt vérvétel alkalmával növekszik, vagy ne adj' Isten, csökken a mennyisége. Ahogy önmagában a barnás vérzés sem feltétlenül jelent nagy bajt, de persze mindig foglalkozni kell vele.


Mikor kell visszamenned kontrollra? Bár velem ha hasonló történt, akkor sajnos nem volt jó a történet vége, de olvastam már olyat is, hogy az egyik UH gépen nem látszott életjelenség, a kontrollon egy jobb gépen pedig igen, tehát addig ne add fel a reményt, amíg a kontrollon nem voltál. sajnos, ha ott már zsugorodott méretet mérnek, akkor nincs mit tenni, de ha fejlődik és megjelenik az embrió, akkor megtörténik a csoda.


Ha később fogant a baba a középidőhöz képest, akkor erre reális esély van.

2015. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csütörtökön kell mennem a saját orvosomhoz
2015. júl. 26. 10:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Remélem kaptál valamit a barnás folyásra. Egyébként volt nekem is, másnapra elmúlt. Mondjuk én kaptam progeszteront, lehet azért. De sok esetben továbbra is tart a barnázás, senki nem tudja mitől és mégis minden rendben szóval megnéztek UH-n, emiatt ne aggódj.

A petezsákocska pedig nem éppen picike, ekkora zsákban embrió tényleg nem látható. De szikhólyag? Erről nem mondtak semmit neked? Elképzelhető, hogy később volt ovud. Követted valamivel vagy esetleg tudjuk mikor lett pozitív a teszted? Vérvétel másik nem fog készülni? Ez az eredmény szép és jó csak nincs mihez viszonyítani, ha holnap készülne még egy, akkor már az értéken látszana, hogy élő terhesség vagy nem.

2015. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből nem lesz gyerek. Reméljük megjön rendesen és nem kell műteni. Alacsony a hcgd és már szívhangnak is kéne lenni nem hogy embrionak.
2015. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kaptam gyógyszert :'( 2-án csináltam a tesztet. 30-an kellett volna megjönnie. 13-a körul volt ovum.
2015. júl. 26. 11:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor viszont késői peteérés nem valószínű. :( Reményt ne add fel de szerintem készülj fel lélekben a rosszabbik verzióra is.
2015. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most itt ülünk a kórházban megint hatha adnak valamilyen gyógyszert masik orvos van itt. A tegnapi bunkó volt ez kedves. Hátha többet mond hogy mik az esélyek. A tegnapiból még kihúzni sem tudtam semmit mert meg sem szólalt csak beszólásai voltak. Mindjárt mehetek be megvizsgál ő is
2015. júl. 26. 12:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy másik vérvétel jól jönne. Szorítok!
2015. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi volt, de nem csináltak vérvételt. 2 hetet vártunk, a petezsák egy kicsit nőtt ezalatt, de teljesen üres volt. Missed ab lett a vége.
2015. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudott adni erre gyógyszert. Azt mondta csütörtökig ne várjak. Kedden menjek vissza. Ha elhalt terhesség akkor keddre teljesen összeesik. De lehet korai is. A lányom is 1 héttel később fogant és azt mondta van hogy 20 nappal később is tud foganni. Csak azt tudta mondani hogy idő. Várnom kell :( De a vérzés miatt inkább az elhaltra tippelek :'(
2015. júl. 26. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!