Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora pocakra számíthatok?...

Mekkora pocakra számíthatok? Kép lent!

Figyelt kérdés

9+3 hetes vagyok, szerintetek nagy pocakom lesz ha most ilyen?


[link]


2015. júl. 28. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez puffadás, nem terhespocak. Az majd kb. a 16. héttől lesz.

Előre ezt senki nem mondja meg neked, mert múlik a testalkatodon, a baba elhelyezkedésén, méretén, stb.

2015. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt tudom, de másik beszélgetésben olvastam, hogy valaki azt írta ez a puffadás nem fog lemenni. Akkor épp hogy kicsit nagyobb lesz 16 hetesen, mint most?
2015. júl. 28. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes koromig puffadtam csak, laposabb hasam volt, mint valaha. :) (sokat fogytam az elején szóval szó szerint) még pár hétig pedig egyáltalán nem láttam változást rajta. 27 hetesen pedig elkonyveltem, hogy pici hasam lesz, már elkezdtem látni az előnyeit, erre azóta 4 hét alatt hirtelen csak megnőtt. Szóval még út közben sem lehet kitalálni nemhogy most..
2015. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem terhespocak.
2015. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában a puffadás elmúlik az első trimeszter végére.

De ismét: sok alkati tényezőn múlik, ezért NEM MEGJÓSOLHATÓ.

2015. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Mindenkinek ment a zöld kéz
2015. júl. 28. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem 14.-16. héten indult be nagyon a pocak növekedés, olyan hirtelen lett pocakom hogy csak na :D addig én is örültem az ilyesmi puffadásnál, de az még nem a baba, a baba még sokkal lejjebb van :)

Már a 27. hétben vagyok, szóval most már ha akarnám se tudnám titkolni, jó kerek lettem :D

Boldog babavárást neked is, nemsokára látszani fog, nyugi :)

2015. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Neked is jó babavárást:)
2015. júl. 31. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!