Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem terhesseget...

Ugye ez nem terhesseget jelent? Szerintetek szükséges tesztet csinaltatni?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie a menszeszemnek de késik.Valamint 2 napja enyhe fejfájásom van,fáradtság és néha néha hányinger, 3-4 nappal ezelőtt szokszor szédültem. Ezek terhesség jelei? 07.20adkian kiszakadt a gumi,de a baratom nem elvezett el és pisilt szeretkezès előtt,és a amint kiszakadt a gumi ki is húztuk és abba hagytunk mindent.Az orvos szerint nem valószínű hogy baj lett de azért másnap bevettem az escapelle 72 oras esemenyutanit vagyis ma 8 napja. Ettől késne a menszeszem? És a többi tünet csak véletlenszerű? Mert azóta pont rá egy nappal megint kiszakadt de az a szeretkezés legelején volt és azonnal ki is húzta.utana semmibaj se volt az óvszerral és előtte se,soha nem is élvezz bele a barátom.

2015. júl. 29. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek lehetnének a terhesség tünetei, de a fentiek alapján erre szinte semmi esély nincs, persze mindenre akad példa. Az Escapelle könnyen felboríthatja a hormonokat, ezek miatt is lehetnek a fenti tünetek. Azért ha két napon belül nem jön meg a vérzésed, legkésőbb akkor egy tesztet is csinálhatsz.
2015. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta egy hatalmas hormonbomba a szervezetednek. Nem csodálkozz, ha majd 1-2 hétig vérzel miatta.

A tesztet nem csináltatni kell, hanem megveszed 300 Ft-ért, és otthon elvégzed magadnak.

Nem hinném, hogy terhes vagy, de láttunk már csodát...

A fejfájás szédülés nem tipikus terhes tünet.

2015. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teszttel azért még bőven várhat, 9 napja volt csak az eset, még egyik se mutatná ki.
2015. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csinálj tesztet én is igy jártam esemèny utáni most pedig majdnem 10 hetes terhes vagyok 3-as ikrekkel!! :)
2015. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:
Biztos, hogy nincs semmi baj, úgyis öregszik az ország. Ha zavar a gyerek, majd én felnevelem.
2017. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!