Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ajánlott együtt lennünk,...

Mikor ajánlott együtt lennünk, szerdán?

Figyelt kérdés

Júli 21-én elkezdtem pecsételni, de csak 23-án indult be a mensim rendesen!

Sokat dolgozunk, ezért hétköznap ritkán tudunk együtt lenni. Mikor lehetek termékeny?

Eddig csak hétfőn és pénteken tudtuk élesben...! :)


2015. aug. 1. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

2-3 naponta nem ártana pedig, az ovu nem mindig figyeli a naptárat.

De naptár szerint.. hány napos a ciklusod? Mert a következő menzi idejetol függ inkább, nem az előzőtől.

2015. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindig 28 napos, az előző hónap volt ilyen furi, a 30. napon (23-án) jött meg igazán.
2015. aug. 1. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem hétfő és szerda lenne jó. Csütörtökön lenne esedékes a pé naptár szerint de ez gyakran hajnal szóval inkább előtte. Hétfő meg ha mégis hamarabb sikerül, bár vasárnapi spermiumok is kitartanak elvileg szerdáig. Ha meg később lenne péd és esetleg megint 30 napos lenne a ciklusod, akkor nem árt péntek vagy szombat megint.
2015. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Tudom, hogy ez gáz, megrendezett, rágörcsölős, de ha most vasárnap, kedden ((este), majd szombaton együtt leszünk az még jó lehet? :)
2015. aug. 1. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor jólesik. Hidd el, ettől jobb módszer nincs.

Itt vagy élő bizonyítékként, hogy bármikor lehet más a ciklusod hossza, ezáltal bármikor máskor lehet az ovulációd is, illetve bármikor lehet spontán peteérésed is, úgyhogy az a legbiztosabb, ha 1. akkor vagytok együtt, amikor jólesik, 2. egész hónapban többször együtt vagytok, 3. nem görcsölsz rá!:)

2015. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!