Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ertelme a kismamaknak...

Van ertelme a kismamaknak kitalalt biztonsagi ov leszoritonak?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy vegyek, mert kenyelmetlen a pocakomon (ami meg nem is nagy) a biztonsagi ov, de nem tudom, hogy ez a talalmany csak ismet valami, amit ra lehet sozni a varandosokra, vagy tenyleg van ertelme.
2008. szept. 5. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme. Biztonságot is ad. Bérelni is lehet a minimanó bababoltban és miután visszaviszed le lehe vásárolni az árát. Ez nagyon praktikus, így már megéri. Bár ha ügyesen tudsz varrni, egyszeűen el is lehet készíteni.

Boldog babavárást!

2008. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! én is ezt gondoltam, de a párom ragaszkodott hozzá és nagyon jó. Előtte mindig fogtam az övet, de össze sem lehet vele hasonlítani. Tényleg biztonságosabbnak érzed az autózást. Hidd el, megéri.

Én miskolci vagyok, itt is lehet bérelni a tégel bababoltban egy évre, és ha visszaviszed levásárolhatod az árát.

2008. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is van értelme!A 3 pontos biztonsági öv medencetájéki részét a combokra vezeti el és így nem a pocakot nyomja az öv.Én is szeretnék venni.De szerintem ne próbálkozz házilag megvarrni egy ilyet,ha már eszedbe jut a biztonság.Ha drágának is találod a boltit akkor vegyél használtan akár féláron vagy olcsóbban is hozzá juthatsz és még az is biztonságosabb mint a házilag gyártott.Én nem kísérletezek ilyesmivel inkább megveszem.

Boldog babavárást!

2008. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon gyors valaszokat. "Sajnos" kulfoldon vagyok, es nem igazan tudok boltot, ahol lehetne berelni, ugyhogy marad a vasarlas, kerul amibe kerul.

Ami a varrast illeti, max a gombot varrom vissza az ingre...

2008. szept. 5. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap,36 hetesen szereztem meg a jogsimat. :) Igaz nem sokat vezettem nagy pocakkal,de nekem egyáltalán nem volt kényelmetlen a biztonsági öv.
2008. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor szükséges, ha a kismama a sofőr, de ha az anyósülésen ül, akkor szabad a 2 keze és megoldhato az öveltartás...én így szoktam, meg nem is száguldozunk..

De a sofőrkismami nem tud másként védekezni..biztos jó dolog.

2008. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vezettem is terhesen, meg az anyósülésen is sokat ültem, de nekem soha nem volt kényelmetlen a biztonsági öv. Soha nem nyomta az öv a pocakomat, tehát szerintem felesleges.
2008. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vettem ilyen kismama-övet, de kb két hétig használtam. Nekem nagyon kényelmetlen volt, nagyon utáltam, ráadásul szerintem semmi értelme nincs.

Hogy ne szorítson a biztonsági öv, egy csipesszel szoktam megfogatni, így nem feszül rám teljesen. Nekem ez a megoldás jött be.

Minden jót, 26 hetes kismami

2008. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!